گران بی معنی خط آهن مهم تر از همیشه می گوید دولت

اگر f**cking تا چیز شد یک مسابقه بریتانیا روش برای مبارزه با تروریسم در اروپا و coronavirus خواهد بود و گردن و

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 فروردین 1399

اگر f**cking تا چیز شد یک مسابقه بریتانیا روش برای مبارزه با تروریسم در اروپا و coronavirus خواهد بود و گردن و گردن. در اینجا به همین دلیل:

هر دو بهره برداری از عشق ما از بیمه خدمات درمانی

به عنوان باور نکردنی آن است که دیدن 99 ساله و جانباز جمع آوری میلیون ها پوند برای بیمه خدمات درمانی ما نباید درخواست می شود به همین دلیل او نیاز به درام پول برای شروع? شاید ما باید درخواست بوریس که در آن Brexit, اتوبوس, پول به جای.

نه پایانی

چشم انداز COVID-19 حلق آویز در اطراف برای سال خواهد بود آشنا ناامیدی به انگلیسی ها که در گذشته صرف چهار تعجب هنگامی که دیوانگی به پایان خواهد رسید. و در حالی که یک واکسن است که در آثار هیچ کس ایمنی بدن به بیزاری از Brexit.

هر نادیده گرفته هشدارهای از اروپا

کشورها در این قاره به وضوح تا به حال هیچ چیزی برای آموزش به انگلیس در مورد کوروناویروس. آن را فقط یک تصادف ما کپی شده و همه چیز آنها به خاطر خود ما خرگوش-brained استراتژی کل bollocks. آن را تقریبا به عنوان اگر آن را به تنهایی بد است.

آنها گالوانیزه بوریس

پس از سال 2016 رفراندوم بوریس جانسون مبهوت در اطراف سیاسی بیابان برای یک بیت و همه گیر هم قرار داده و او را از عمل است. هر یک او را دیده افزایش قهرمانانه از خاکستر مانند یک ققنوس با بد کوتاه کردن مو.

ما در حال رفتن به تباهی مالی یا راه

مهم نیست که چه آن را مانند به نظر می رسد اقتصاد این کشور از رفتن به توالت نسبتا به زودی. متاسفانه این بدان معنی است که دولت می تواند سرزنش چیزی خارجی برای قریب الوقوع مالی گه طوفان به جای در نظر گرفتن رپ برای خود کاستی. کسب و کار به عنوان معمول است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب