منحصر به فرد: در اینجا ما در نگاه اول به افتخار 30 مطلب با 48MP سه گانه دوربین

افتخار است که انتظار می رود به پرده افتخار 30 جوانان در چین در هفته اول جولای که به احتمال زیاد وارد در صحنه جهانی به عنوان افتخار 30 Lite. وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از افتخار در مورد 30 Lite اما در اوایل امروز مشخصات خود را ورق درز کرده و در حال حاضر ما باید یک تصویر از افتخار 30 Lite از یک منبع قابل اعتماد است که به ما می دهد ما در نگاه اول به گوشی های هوشمند.

تصویر تنها به ما نشان می دهد پشت افتخار 30 Lite داشتن یک طراحی است که به تصور نورهای بیرون آمدن از گوشه پایین سمت چپ. پانل پشت گوشی همچنین دارای یک صفحه مستطیل شکل در گوشه بالا سمت چپ که خانه سه دوربین و فلش LED.

Exclusive: Here's our first look at the Honor 30 Lite with 48MP triple camera

متن زیر را وارد کنید و در سمت راست دوربین های تایید ماژول اصلی را 48MP سنسور و گوشی های هوشمند خواهد آمد با هوش مصنوعی به کمک دوربین امکانات.

طراحی افتخار 30 Lite یادآور Huawei لذت بردن از Z 5G است که تعجب آور نیست پس به افتخار 30 Lite مشخصات آن به بیرون درز اوایل امروز نیز مطابقت مشخصات از لذت بردن از Z 5G با وزن تنها استثنا. افتخار 30 Lite 10 گرم سنگین تر از لذت بردن از Z 5G.

Huawei Enjoy Z 5G
Huawei لذت بردن از Z 5G

Huawei لذت بردن از Z 5G راه اندازی شد در چین در ماه گذشته و امروز این شرکت اعلام کرد که لذت بردن از 20 نرم افزار است که rebadged لذت بردن از Z 5G برای بازار نیست.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im