عامل املاک و متحیر که سهشنبه کف زدن برای عوامل املاک و نه در ابتلا به

یک عامل املاک و نمی توانند درک کنند که چرا انگلیسی ها را مجبور نمی کردم پشت دست زدن و هلهله در روز سه شنبه برای خانه-فروش واسطه ها.

مارتین اسقف در حال حاضر نشان دادن خواص به کوچک تعداد اجتماعی-فاصله مشتریان آغاز Facebook کمپین به تحسین حرفه ای خود در روز سه شنبه شب اما تا کنون شنیده است هیچ چیز نیست.

اسقف گفت: “من فقط آن را دریافت نمی. آیا مردم نمی دانند آنچه که ما قربانی برای این کار ؟

“ما وجود دارد خطر زندگی ما فقط مانند پزشکان و پرستاران, اما آن را به عنوان اگر مردم نمی درک ما نقش حیاتی در کمک به آنها را خرید آسیا اموال و یا بسیاری از اتهامات در ارتباط با.

“ما در حال پر زرق و برق صرفه جویی در زندگی افتخار پسران, اما اگر شما مرده و شما نیاز به یک خانه برای زندگی, آیا فاسد کشور کلبه و یا یک ادا و اصول یک اتاق خواب با تخت روان همسایگان که شما فلج مالی.

“پس بیا مردم است. خارج وجود دارد و نشان دادن عشق خود را برای براق-مناسب بچه ها و دخترا مبارزه با کروناویروس برای هیچ پاداشی جز یک کمیسیون سنگین.”

اما برادفورد اخیر مشتری از اسقف گفت: “مارتین فقط chucked کلید در ایوان نشسته و در خود آئودی جزئی با تلفن خود را. او قهرمان من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>