از کارکنان خواست تا “معاشرت ایده و ببینید که اگر آن سود کشش’ متنفر است که او می داند آنچه در آن به معنی

یک مرد خواسته از طریق زوم به معاشرت یک ایده و آن را به صورت offline پالس-بررسی و تایید کرده است که از آن ساخته شده او نفرت رئیس خود را, اما همچنین نفرت خود را.

جاش هادسون روشن است که او به طور کامل درک آنچه که رئیس خود را به معنی انجام خواهد شد اقدامات و گزارش به او در همان زبان اما که همه درگیر خواهد بود پر از خود نفرت در سراسر.

هادسون ادامه داد: “قبل از او ترویج رایان بود که یک انسان عادی. سپس یک روز با ما در تماس و گفت: آنچه که هم ما باید درگیر در رفتن به جلو ؟ می تواند ما را در پشت دایره و لمس پایه با دید؟’

“من منتظر کسی برای شاش اما هیچ کس انجام داد. سپس مارتین جواب داد بدون هیچ گونه اثری از طنز: “من فکر می کنم روزانه یک پالس-بررسی یک پایه خوب: که ما را زیرک است. و اگر ما نمی خرید-در طول این پنجره ما می توانیم عمیق شیرجه رفتن نیست.’

“و خدا به ما کمک کند ما را.”

استاد زبانشناسی هلن آرچر گفت: “محل کار هستند باغ ناامنی و گوسفند مانند تقلید بنابراین اگر یک پرتاب کننده با استفاده از یک عبارت همه خواهد شد. رها کردن “بیایید دست به این غذا koala’ و پنج روز بعد هیئت اجرایی است گفتن آن.

“یا شما می توانید صحبت می کنند به زبان ساده و مطمئن شوید که شما به وضوح درک در تمام زمانها. اما انتظار نداریم که به ترویج کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im