Elon Musk می گوید پناهگاه در محل سفارشات در طول COVID-19 ‘فاشیستی’

Elon Musk به نام سرپناه در محل سفارشات در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و در سراسر ایالات متحده “فاشیستی” اقداماتی که در حال رقص برهنه کردن مردم از آزادی خود را در یک تسلا درآمد تماس در روز چهارشنبه. مشک را از دیدگاه های پس از تورنت, انتقاد اظهارات او در اواخر شنبه شب در توییتر که در آن مدیر عامل میلیاردر تکرار جمهور تهمت با نوشتن در همه کلاه “رایگان امریکا در حال حاضر.”

این بیهوده گویی آغاز شد و پس از مشک گفت: “ما کمی نگران بودن قادر به از سرگیری تولید در منطقه خلیج است و باید به عنوان یک خطر جدی است.” شش منطقه خلیج شهرستانهای استان به طور مشترک توسعه یافته پناهگاه در محل سفارشات مؤثر در سان فرانسیسکو, Fremont و سایر شهرستانها از طریق May 31st, تنها با برخی از جزئی آرامش بخش از محدودیت.

“گسترش پناهگاه در محل و یا به عنوان ما آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق اساسی, است, به نظر من شکستن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه نیست چرا مردم به آمریکا آمد و ساخته شده است این کشور” مشک گفت. “چه برو!”

“اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه بزرگ” مشک خود ادامه داد. “آنها باید مجاز به ماندن در خانه و آنها نباید مجبور به ترک. اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک. این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی است.”

تسلا اولیه کارخانه واقع در فرمونت کالیفرنیا و در ابتدا پس از تلاش برای مبارزه با شهرستان سفارشات لیست خودرو ساز به عنوان غیر ضروری مشک در نهایت آیا بستن این تاسیسات در کنار شرکت بوفالو پانل های خورشیدی کارخانه. اگر چه مشک نگهداری کارخانه کفش برای پنج روز پس از اولیه پناهگاه در محل سفارش تسلا به مبارزه طلبیده منظور یک بار دیگر در هفته گذشته با درخواست برخی از فرمونت کارکنان کارخانه به بازگشت به کار. (شرکت نوادا Gigafactory باز می ماند با وجود این دولت فرماندار سفارش غیر ضروری کسب و کار نزدیک است.)

مشک و گفت: در این تماس که تسلا خوب خواهد بود پس از COVID-19 بحران, اما این شرکت های کوچک نمی خواهد. “همه چیز مردم کار کرده و تمام زندگی خود را در حال تخریب در زمان واقعی او گفت:” از دستور دولت برای بستن غیر ضروری کسب و کار. “من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار در مورد این عصبانی و بسیار عصبانی هستند.”

مشک شده است یک منتقد صریح از برخی از اقدامات ایمنی نهاد در ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در درجه اول در نظر گرفتن موضوع را با دولت-دستور پناهگاه-در محل ان که تعطیل swaths بزرگ از اقتصاد است. اما مشک انتقاد در زمان تمدید فراتر از نگرانی برای اقتصاد و بازار کار. او سوال اساسی coronavirus علم و نادرست پیش بینی ها در مورد شدت این ویروس پیش بینی وجود خواهد داشت چند ما موارد توسط پایان ماه آوریل است. در حال حاضر وجود دارد در مورد 25,000 جدید مورد تایید روزانه که تقریبا به طور قطع یک undercount از مشکلات وجود دارد با تست ظرفیت.

به عنوان آستانه‘s راسل Brandom وقایع اوایل امروز مشک در حال حاضر دارای یک تاریخچه مشکل با ارتباطات عمومی در سراسر COVID-19:

پس از شیوع بیماری او را ترویج مطالعات نشان می دهد که پزشکان در حال باد مورد اعداد به دلایل مالی یا این که اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در ایتالیا با توجه به علل دیگر. او به طور گسترده ای ترویج بی اعتبار مقاله مزایای کلروکين که افشا و خنثی شد تا به سرعت که هر دو توییتر و Google Docs حاضر به میزبان آن است. در یکی دیگر از مثال او در مقایسه با شیوع سرماخوردگی. در مارس 6, او به سادگی گفت: “coronavirus وحشت گنگ است.” در 14 مارس گفت: “خطر از وحشت هنوز هم به مراتب بیش از خطر کرونا” به عنوان بخشی از یک موضوع بزرگتر ترویج کلروکين به عنوان یک درمان موثر.

به روز رسانی آوریل 29, 7:55PM ET: اضافه بافت اطراف مشک نظرات در مورد COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im