Elon Musk دروغ در مورد سازمان حفاظت محیط زیست را تسلا مدل S آزمون آژانس ادعا می کند

آژانس حفاظت از محیط زیست را تکذیب کرد مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ادعا می کنند که این سازمان ساخته شده یک اشتباه در آن آزمون مدل S سدان, که منجر به یک محدوده پایین تر از مشک فکر سزاوار بود.

در یک درآمد تماس این هفته مشک ادعا کرد که تسلا مدل S محدوده زمانی باید اولین خودرو الکتریکی به ورزش 400 مایل محدوده که سازمان حفاظت محیط زیست 391-مایل امتیاز حاصل از یک درهم و برهم کردن. مشک و گفت: کسی تا به حال سمت چپ کلید در خودرو و باز یک شبه ایجاد مدل S برای ورود به یک “در انتظار راننده” حالت است که تخلیه 2 درصد از باتری وسیله نقلیه. این منجر به کمی کمتر از 400 مایل محدوده.

نه پس گفت: سازمان حفاظت محیط زیست. “ما می توانیم تایید می کنند که سازمان حفاظت محیط زیست تست خودرو به درستی درب بسته شد و ما خوشحال به بحث در مورد هر گونه مسائل فنی با تسلا به عنوان ما به طور معمول با همه خودروسازان” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگو در بیانیه ای گفت به آستانه.

در اینجا چیزی است که مشک گفت: در طول درآمد تماس:

در فن آوری های دیگر جبهه ما افزایش طیف وسیعی از مدل S و X در عین حال این بار به 391 کیلومتر برای مدل S و 351 کیلومتر برای مدل X. در واقع ما گفت که در واقع مدل — واقعی مدل S محدوده 400 مایل, اما زمانی که ما گذشته سازمان حفاظت محیط زیست آزمون متاسفانه [EPA] سمت چپ درب خودرو را باز و کلید در ماشین با ماشین – و آن این بود یک شبه.

و به این ترتیب خودرو در واقع رفت و به انتظار برای راننده حالت از دست داده و 2 ٪ از محدوده آن است. و به عنوان یک نتیجه, آن را تا به حال 391 آزمون. به محض این که سازمان حفاظت محیط زیست برای بازگشایی, تست ما را ازنو آزمون و ما در واقع با اعتماد به نفس است که ما را در رسیدن به 400 مایل یا بیشتر محدوده با مدل S. اما برای روشن مدل S در طول دو ماه گذشته — درست طیف وسیعی از مدل S در طول دو ماه گذشته بوده است 400 مایل است.

یک سخنگوی تسلا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به روز رسانی آوریل 1st, 5:20pm ET: به روز رسانی شامل مشک را از نظر درآمد تماس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>