DxOMark نمرات Samsung Galaxy S20+ رتبه دهم در گوشی های هوشمند عکاسی

DxOMark به تازگی منتشر شده خود را بررسی Samsung Galaxy S20+'s سیستم دوربین. بر خلاف S20 فوق العاده که با استفا

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 اردیبهشت 1399

DxOMark به تازگی منتشر شده خود را بررسی Samsung Galaxy S20+'s سیستم دوربین. بر خلاف S20 فوق العاده که با استفاده از صفحه binning در 108MP اصلی سنسور Galaxy S20+ با استفاده از یک سنسور 12MP با 1.6 ميکرومولار پیکسل. این دوربین آرایه دارای سه دوربین های دیگر هر یک اختصاص داده شده به فوق العاده گسترده ای (12MP), تله(24MP) و یک سنسور عمق (0.3 مگاپیکسل) برای بوکه عکس.

 DxOMark منبع: DxOMark

این S20+ دریافت نمره کلی 118 ساخته شده تا از آن عکاسی نمره 127 و تصویری خود را از 100 نمره. قدرت خود را در عکس هنوز هم نسبت به آن بسیار عالی قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای پویا, رنگ های زنده و درخشان آن فوق العاده گسترده ای دوربین. DxOMark دیدم عالی دقیق قرار گرفتن در معرض حتی بیشتر به چالش کشیدن شرایط و دقیق تعادل رنگ سفید.

این قابلیت زوم نیست که قابل ملاحظه است. این 64MP زوم دوربین استفاده می شود برای برش تصویر از صحنه است که می تواند در روشن, روشنایی, اما جزئیات نرمتر و متوسط و طولانی تر-محدوده زوم عکس. پرتره های قوی و با قانع کننده بوکه هر چند نه به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن نمره بالا.

DxOMark scores the Samsung Galaxy S20+, ranks tenth in smartphone photography

محدوده دینامیکی برای ویدئو, خارج از منزل بزرگ است هر چند بهترین نیست – اما با اشباع بالا. جزئیات بالا در ویدیو 4K هر چند می توان آن را تهاجمی با هشیاری است. فوکوس خودکار سازگار به سرعت و آهنگ اشیاء هست. تثبیت کننده نیست اما آن کار خود را می کند که تغییر views.

سر به منبع لینک به خواندن DxOMark کامل بررسی دوربین.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن