DxOMark بررسی LG V60 ال جی دوربین با میانگین نمرات

DxOMark نوشته شده خود را بررسی LG V60 ال جی دوربین راه اندازی. این اولین گوشی دوربین قادر به ضبط ویدیو 4K و آن را یکی از اولین گوشی های هوشمند به راه اندازی با Snapdragon 865.

این V60 دوربین سخت افزار شامل یک 64MP, 1/1.7″ با سنسور f/1.8 دیافراگم لنز 0.8 µm پیکسل, phase detection فوکوس اتوماتیک و OIS. این همراه است و تنها با دو دوربین بیشتر: 13MP فوق العاده گسترده ای دوربین با f/1.9 و دیافراگم و یک ToF عمق سنسور برای عکس پرتره. هیچ اختصاصی دوربین تله در V60.

DxOMark reviews the LG V60 ThinQ’s camera with average scores

در هنوز هم تصاویر V60 قرار گرفتن در معرض و محدوده دینامیکی بزرگ هستند اما فاقد کنتراست در برخی از موقعیت ها. در میان دیگر شاخص از سال V60 بیشترین سطح نویز حتی در نور روشن است. فوکوس اتوماتیک است “دقیق اما آهسته” نسبت به شاخص به عنوان به خوبی.

این همراه با عدم اختصاص داده شده دوربین تله قرار داده و آن را پشت سر دیگر گوشی های هوشمند از نظر زوم عکاسی. همچنین سر و صدا و عدم وجود جزئیات ذکر شده برای ultrawide دوربین و در تعارض قرار گرفتن در معرض در هنگام استفاده از فلش خودکار.

DxOMark reviews the LG V60 ThinQ’s camera with average scores

در حالت های قرار گرفتن در معرض بیشتر و دقیق فوکوس خودکار سریع برای انطباق در حالی که تعادل رنگ سفید و رنگ های روشن نور و در داخل خانه. ثبات نیز بزرگ است اما نه در حالی که سوژه متحرک از روبرو و یا راه رفتن و ضبط شده است. محدوده دینامیکی محدود است و در زمان وجود دارد کم کنتراست.

اتمام بررسی کامل برای دیدن همه DxOMark یافته است با V60 دوربین.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید