Dropbox به کلمه عبور است و یک مدیر رمز عبور از Dropbox

Dropbox به آمده تا با یک برنامه مدیریت رمز عبور و به وضوح یک تکه بزرگ از بودجه رفته به پیدا کردن یک نام برای آن – آن را به نام Dropbox کلمه عبور. این برنامه در حال حاضر در دسترس در فروشگاه بازی, هر چند آن را به عنوان ذکر شده دسترسی سریع و در حالی که شما آزادانه می توانید آن را دانلود کنید در واقع با استفاده از آن نیاز به یک دعوت.

Dropbox Passwords is a password manager from Dropbox

شرح در فروشگاه بازی باعث می شود آن را صدا مانند هر دیگر password manager – آن را به یاد داشته باشید کلمه عبور خود را, ثبت نام شما در وب سایت و قابلیت cross-دستگاه های همگام سازی. کلمه عبور خود را محافظت می شود صفر-دانش رمزگذاری بیش از حد معنی کلمه عبور خود را ذخیره و آنها را بدون واقعا دانستن آنها که باید یک به علاوه اگر آن را می شود هک کرد.

خوش آمدید صفحه نمایش در برنامه دولت است که Dropbox به اضافه یا حرفه ای مورد نیاز به منظور استفاده از کلمه عبور و کسانی که در شروع €10 که در آن ما هستند. فوق العاده مدیریت رمز عبور است و یک جایزه خوب اگر شما در حال حاضر پرداخت Dropbox به کاربر اما شاید تبدیل فقط برای عبور نیست واقعا روی میز را با گزینه های در دسترس برای کسانی که استفاده نمی های خاص که سرویس ذخیره سازی ابر.

هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در زمانی که این برنامه تبدیل خواهد شد در دسترس عموم است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im