هواپیماهای بدون سرنشین شرکت DJI منتشر جمع و جور $799 Mavic هوایی در ماه ژانویه 2018 و آستانه‘s Vjeran Pavic فکر کردم این بود که یک هواپیمای بدون سرنشین هر چند بهترین گزینه جدی برای عکس و تصویری کار می کنند. بیش از دو سال از Mavic هوا انتشار آن به نظر می رسد به عنوان اگر DJI است که نزدیک به انتشار یک مناسب عاقبت در قالب Mavic درجه 2.

اولین سرنخ است که چیزی می تواند آزاد به زودی این است که DJI است برنامه ریزی یک رویداد برای شنبه, مارس 27th در 9:30بعد از ظهر و همکاران. این شرکت به طعنه این رویداد در توییتر در اوایل این هفته:

به نظر می رسد به احتمال زیاد این رویداد برای DJI Mavic Air 2 به عنوان فرض عکس برای هواپیماهای بدون سرنشین و همچنین به عنوان آنچه به نظر می رسد هواپیماهای بدون سرنشین را شروع سریع دستی ظاهر شده اند از طریق Anatel برزیل استاندارد مخابرات سرپرست است که شبیه به ما ” کمیسیون فدرال ارتباطات (از طریق DroneDJ).

شما می توانید ببینید چه Mavic 2 هوا انتظار می رود که به مانند نگاه در این گالری از عکس ها هستند که بنا به گزارش ها از Anatel براده شد نوشته شده توسط برزیل هواپیمای بدون سرنشین سایت DroneFriendly (نقطه Mavic Air 2 نام دست از هواپیماهای بدون سرنشین!):

در اینجا یک عکس از اصلی Mavic, هوا, مقایسه — به نظر می رسد Mavic درجه 2 می تواند نگاه بسیار متفاوت است.

و در این نزدیک شات از آنچه به نظر می رسد Mavic 2 منبع قدرت شما می توانید ببینید که هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است یک 3500 میلی آمپر باتری خواهد بود که یک افزایش از 2375 میلی آمپر باتری در اصل هوا.

عکس از Mavic هوا 2 دستی نیز به نظر می رسد در ANATEL با توجه به DroneDJو ما وارد کرده اید تصاویر, انتشار و به اشتراک گذاشته شده از که دستی در گالری زیر ،

یک نسخه ترجمه شده از کتابچه ظاهرا آمده است که هواپیماهای بدون سرنشین می توانید ضبط ویدیو 4K و 48 مگاپیکسلی عکس ها و رسیدن به “حداکثر سرعت پرواز از 68.4 متر/ثانیه و حداکثر زمان پرواز از 34 دقیقه” با توجه به DroneDJ. که حداکثر زمان پرواز خوبی خواهد بود افزایش از اصلی Mavic که ارائه شده تا 21 ساعت از زمان پرواز با توجه به DJI.

و در اینجا برخی از عکس ها که به نظر می رسد از Mavic درجه 2 ارسال شده در توییتر در مارس 10th — این یک ایده بهتر از چگونه دستگاه ممکن است در برابر و همچنین نشان می دهد یک نگاه در چه هواپیماهای بدون سرنشین را کنترل می تواند مانند نگاه:

این Mavic Air 2 نام دارد همچنین به نظر می رسد در یک FCC پر کردن هر چند که پرونده در حال حاضر نیست که چقدر ما می توانیم اینسو انسو جمع کردن در مورد دستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im