دیزنی, انیمیشن هرکول شدن یک زندگی به راه اندازی مجدد تولید شده توسط روسیه و برادران

دیزنی live-action بازسازی در رول هستند و اخبار و در عین حال یکی دیگر از پروژه شکست امروز: یک نسخه از سال 1997 هرکول فیلم تولید شده (اما نه کارگردانی) توسط جو و Anthony Russo از marvel’s Avengers شهرت از طریق خبرنگار هالیوود.

همچنین متصل به پروژه دیوید کالاهام که مشغول به کار در Expendables , فیلم نوشت: این فیلمنامه برای آینده Shang-چی و افسانه ده حلقه, و مشغول به کار به عنوان یک co-writer در تعجبم که زن 1984.

اصلی 1997 فیلم بسیار آزادانه بر اساس افسانه یونانی از Heracles و می بیند جوان Hercules — the son of Zeus — تبعید از کوه المپ با توجه به این نابکار دسیسه خدا از اموات Hades. در حالی که گیر بر روی زمین به عنوان یک انسانی که demigod هرکول هنوز هم حفظ خود در قدرت مافوق انسانی و با کمک یک Danny Devito-ابراز ساتیر باید بدانید که واقعا چه چیزی باعث می شود یک قهرمان است. نیز وجود دارد یک دسته واقعا خوب Alan Menken آهنگ.

این پروژه در مراحل اولیه در این مرحله با توجه به خبرنگار هالیوودو چیزهایی مثل بازیگران یک مدیر و یا حتی اینکه آیا بازسازی خواهد شد موسیقی مانند انیمیشن اصلی هنوز به تصمیم گرفت. این نیز روشن نیست که آیا دیزنی قصد دارد به انتشار هرکول نمایشی و یا اگر آن خواهید بود یک دیزنی به همراه فیلم — شایعات از دیزنی وبلاگ TheDisInsider, که در اصل گزارش اخبار زنده-عمل بازسازی ادعا می کنند آن را محدود به تئاتر.

دیزنی دیده است و قابل توجهی در موفقیت تجاری در دفتر جعبه را با آن زندگی می کنند-عمل بازسازی بیش از چند سال گذشته. فیلم هایی مانند شیطان, سیندرلاو کتاب جنگل آورده در صدها میلیون دلار در حالی که آلیس در سرزمین عجایب, زیبایی و هیولایی, علاءالدینو شیر شاه باید همه ترک خورده از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان خوانده شده را علامت.

این شرکت نیز شروع به انتشار برخی از آن های زندگی پروژه های در دیزنی به علاوه مثل بانو و ترامواp بازسازی, که عمده راه اندازی عنوان برای این سرویس. آینده رابین هود بازسازی لیلو و کوک بازسازی یک گاستون prequel مجموعه تلویزیونی بر اساس زندگی می کنند-عمل زیبایی و هیولایی فیلم و یک spinoff از زندگی علاءالدین هستند بنا به گزارش برنامه ریزی شده برای خدمات جریان بیش از حد.

هرکول یک لیست ظاهر بی پایان از live-action بازسازی که استودیو در تولید پیوستن به یک لیست است که شامل تاخیر مولانیک 101 سگ خالدار prequel به نام Cruella, Peter Pan & وندی, کوچولو پری دریاییو سفید برفی و هفت کوتوله. پروژه های دیگر مانند پینوکیو, The Hunchback of Notre Dame, و Bambi هستند در مراحل اولیه از توسعه بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>