دیزنی به علاوه’ کون پوشش پنهان یک مقدار مشکل بزرگتر

وجود دارد یک صحنه در محک تصاویر,’ فیلم 1984 چلپ چلوپ که در آن یک جوان تام هنکس ساعتهای برهنه زیبا پری دریایی اجرا به اقیانوس از آن او. در نسخه اصلی این دوربین به شرح زیر هنکس زل زل نگاه کردن, نشان دادن یک نگاه اجمالی مختصری از یک زن. چلپ چلوپ دریافت PG امتیاز به دلیل شات (و این اشاره است که با آن آمد) اما مردم به تماشای فیلم در دیزنی به علاوه استقبال کاملا با نسخه های مختلف صحنه.

در re-نسخه ویرایش شده که ویروسی رفت و به لطف صدای جیر جیر زیر دیزنی با استفاده از CGI مو برای پوشش بازیگر Daryl Hannah بدن. دیزنی نماینده را تایید کرد به آستانه است که “چند صحنه” از چلپ چلوپ شد “تحقیر شده میبیند ویرایش به حذف انجمن” اما مشخص نکرد که ویرایشهای ساخته شد.

این نماینده همچنین تایید کرد که چلپ چلوپ‘s امتیاز خواهد برگرداندن از PG-13 در دیزنی به علاوه (متفاوت از نسخه اصلی) به PG. این احتمال وجود دارد که فیلم اصلی (با مختصر آن عام) شده اند rated PG-13 اگر از آن بیرون آمد و چند ماه بعد اما چلپ چلوپ منتشر شد و در مارس سال 1984 و PG-13 امتیاز وجود نداشت تا ژوئیه سال 1984.

تغییر سر در گم کرده است کاربران رسانه های اجتماعی. اگر برهنگی مسئله بود چرا که نه را چلپ چلوپ به Hulu, دیزنی, را از دیگر خدمات جریان بشود نسبت به افراد مسن? دیگران باید پرسید چرا دیزنی احساس نیاز به ویرایش مجدد صحنه در همه; دیزنی به علاوه اجازه می دهد تا فیلم به PG-13 امتیاز در آن خدمات و چلپ چلوپ تنها rated PG. شخص دیگری با اشاره به این که یک صحنه در Thor: Ragnarok که شامل هالک برهنه کون نبود سانسور هنگامی که آن را آورده بود به دیزنی به علاوه. (اگر چه وجود دارد به احتمال زیاد تفاوت در ادراک واقعی بین برهنگی و برهنگی به عنوان آن مربوط به یک به طور کامل CGI شخصیت است.)

چلپ چلوپ ترین فاحش البته هیستریک مثال از فیلم re-ویرایش شده برای دیزنی به علاوه, اما این یک مورد منحصر به فرد. نسخه جدید جنگ ستارگان: امید تازه به نظر می رسد در دیزنی به علاوه بعد از جریان راه اندازی یکی بود که “ساخته شده توسط جورج ساخته شده قبل از دیزنی کسب” این شرکت تایید کرد به آستانه در زمان.

دیزنی نیز برقرار pre-roll پیام هایی که قبل از بازی برخی از فیلم ها به اطلاع بینندگان که صحنه های ویرایش شده اند و به دلایل خاص. این شرکت با حذف کلمه “برو” از فیلم Adventures in Babysitting و رایگان, انفرادی, در زمان خارج نژادی تهمت به نظر می رسد که در عناوین مانند ماجراهای خفه گریفین و ویرایش مواد دیگر در فیلم هایی مانند امپراطوری رویاها که دیزنی دیگر مناسب یافت.

چلپ چلوپ پیدا کرده است خود را در وسط یک بحث بیش از رسانه های در حال تغییر و در فضاهای دیجیتال. این یک بحث است که دهه پیش; طرفداران ناراحت شدند زمانی که جورج لوکاس ویرایش جدید امید ساخت آن تا Greedo شات اول به جای هان. مردم bemoaned لوکاس و 20th Century Fox برای انتشار نسخه اصلی این فیلم در هر نقطه ، تنها قانونی نسخه های جدید امید وجود دارد که برای مردم به خرید دانلود و یا جریان امروز ویژگی Greedo تیراندازی اول. آن را فقط که لوکاس و روباه به جای اصلی با کمی تغییر اما اصلی نیز در دسترس نیست برای خرید زمانی که تجدید چاپ ساخته شد.

در ماه مارس گذشته سیمپسونها تولید James L. Brooks اعلام کرد که آینده پیوند بسته های جریان و آینده دی وی دی منتشر خواهد شد و شامل فصل 3 قسمت والاتر “استارک Raving در پدر است.” این قسمت شامل اقدام صدا از مایکل جکسون و پس از تجدید اتهامات علیه جکسون ظاهر سیمپسونها تیم و فاکس تصمیم گرفت به طور موثر پاک کردن این قسمت. “این کتاب ما است و ما مجاز به گرفتن فصل” بروکس گفت: از وال استریت ژورنال ،

“به عنوان رسانه های فیزیکی می دهد راه را برای جریان, شرکت های بزرگ باید بیشتر و کنترل بیشتر بر آنچه که ما می توانیم و نمی بینید” تخته سنگ‘s اسحاق باتلر نوشت: در مورد این مسئله. “این به آنها قدرت بی سابقه ای را به ناپدید می شوند پر دردسر کار می کنند. آیا ما موافق با یک مثال خاص از حافظه-holing یا نه این عمل است که عمیقا نگران تاریخچه آن حتی بیشتر از آن.”

دیزنی است که بیش از فقط یک شرکت بزرگ. مسلما این یکپارچه. دیزنی خریداری 21st Century Fox, همان شرکت است که باتلر نوشت: نگرانی های خود را در مورد. دیزنی نیز ساخته شده است کل یک کمپین فروش در اطراف این ایده از محدود کردن دسترسی به نسخه های فیزیکی از خود فیلم چیزی به آن اشاره شده برای سال به عنوان “طاق.” در حال حاضر صحنه در حال ویرایش آن در جریان خدمات و همه مردم در حال گرفتن یک پیام توضیح داد که چرا. مشترکین نمی توانید به تماشای اصل فیلم راه آنها در نظر گرفته شده بودند.

این تلاش از شرکت ها بهتر شود یا مناسب تر است, اما آن را همیشه کار نمی کند. وجود دارد بهتر جایگزین. نگاهی تام و جری, به عنوان مثال. این برادران وارنر سری کارتون از 1940s آمد با یک سلب مسئولیت در مورد چارچوب مشخصی صحنه هنگامی که آن را در اصل در دی وی دی منتشر شده توسط Warner Home Video و سپس دوباره در سال 2014 زمانی که قسمت ساخته شده بودند دیجیتالی در دسترس در iTunes و Amazon Prime. برادران وارنر نیست پاک کردن یا ویرایش را نشان می دهد; در عوض این شرکت تصمیم گرفت تا آن را بررسی انتقادی. تاریخ را نمی توان پاک شده اما مردم می توانند از آن یاد بگیرند.

عطف به ماسبق ویرایش فیلم ها را با توجه به برخی روایت و یا تو رفتگی در دیوار است که یک مشکل مداوم که باعث نگرانی در فیلم و تلویزیون و محافل موسیقی. و به عنوان بیشتر مردم به خدمات جریان که در آن فایل ها را می توان ویرایش در پرواز نگرانی اصلی ارائه همچنان به رشد. چه فقط ممکن است بد CGI مو بیش از یک الاغ در تام هنکس فیلم امروز می تواند بیشتر استادانه درست شده ویرایش و تغییرات فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im