شارپ اعلام کرد در ماه گذشته که آن را شروع به ساخت ماسک صورت در آن تلویزیون کارخانه در ژاپن و صبح آنها در دسترس برای سفارش حداقل که طرح بود. تقاضا برای این ماسک دارای ضعف شارپ سرور به نقطه ای که نه تنها آن است که نزدیک به غیر ممکن است برای دسترسی به, فروشگاه آنلاین, خدمات اینترنت, شرکت خانه هوشمند تبادل نظر کرده اند ظاهرا نظر گرفته شده است بیش از حد.

The Asahi Shimbun گزارش می دهد که تیز IoT دستگاه های مانند سیستم های تهویه مطبوع است که اتصال به اینترنت و استفاده از گوشی های هوشمند برای کنترل در حال حاضر در حال تجربه مشکلات. تیز نماینده عذرخواهی برای این مشکل و گفت: این شرکت به دنبال علت ریشه. به گفته این شرکت این امکان وجود دارد که مشکلات ناشی از متمرکز ترافیک به یک سرور که دسته حساب کاربری برای هر دو فروشگاه آنلاین و دستگاه های هوشمند.

ماسک شبیه به طور منظم ماسک های پزشکی است که معمولا فرسوده در ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری های, اما آنها تیز آرم در پایین. آنها هزینه $2,980 ین (~$28) برای یک جعبه 50 با $680 ین (6 دلار) برای حمل و نقل و مشتریان محدود به خرید یک جعبه در یک زمان هر سه روز. فروشگاه رفت و زنده در 10 JST امروز اما همانطور که از نوشتن این (نزدیک به پنج ساعت بعد از آن) است که هنوز هم نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de