کومو مسائل مربوط به منظور اجازه می دهد نیویورکی برای به دست آوردن مجوز ازدواج بیش از زوم

با نیویورک ازدواج در دفاتر بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس Gov. اندرو کومو گفت: دولت آغاز خواهد شد اجازه می دهد مجوز ازدواج اعطا می شود از راه دور و برای کارمندان برای انجام مراسم بیش از ویدئو.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای هنگامی که سوال می آید تا برای ازدواج او گفت:” در طول پنج شنبه جلسه. “شما می توانید آن را با زوم. بله یا نه”.

یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus نیویورک زیر یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. با بسیاری از افراد تحت نوعی از اقامت در خانه و یا اجتماعی فاصله مورد نیاز با توجه به همه گیر #ZoomWeddings را تبدیل به یک روش محبوب برای عروس و دامادی به نگه داشتن عروسی خود را در تاریخ دعوت از دوستان و خانواده برای شرکت از راه دور.

کومو را سفارش طول می کشد یک قدم بیشتر به نیویورک, ارتباط جنسی, چه کسی برنامه ریزی شد اما ازدواج نمی باید مجوز خود را هنوز دریافت مدارک لازم به کار گرفته شده از طریق ویدئو. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه نیاز است که زوج را مجبور به استفاده از زوم برای مجوز خود را در برنامه و مراسم البته; مقدار زیادی از راه دور مراسم عروسی اتفاق افتاده اند بیش از FaceTime و دیگر ویدئو کنفرانس سیستم عامل است.

همچنین در روز شنبه جلسه کومو گفت: بستری شدن در بیمارستان و لوله در نیویورک به کاهش خود ادامه داد و گفت: ممکن بود نیویورک می تواند گذشته به اوج خود عفونت. هنوز هم او گزارش 540 نفر از coronavirus در نیویورک روز جمعه آوردن دولت تلفات به 13,362.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید