مقابل: گل سرسبد گوشی های هوشمند حمل و نقل نیز با کاهش 13 درصد در Q1 اپل بود 4 از 5 پرفروش

با توجه به آخرین مقابل تحقیق , گزارش, گوشی های حق بیمه (کسانی که قیمت بالاتر از 400 دلار) شاهد 13 درصد کاهش در فروش برای ماه های ژانویه – مارس دوره بر اساس سالانه. اپل برگزار شد غالب 57 درصد از بازار جهانی حق بیمه بازار در Q1 توسط سامسونگ که در دور دوم با 19 درصد. Huawei دور از بالا به سه با 12 درصد سهم بازار پس از Oppo با 3% و Xiaomi با 2 درصد.

Counterpoint: Flagship smartphone shipments dipped by 13% in Q1, Apple had 4 of the 5 best sellers

اپل همچنین کل 4 از 5 premium گوشی های هوشمند در بازار جهانی است. آی فون 11 بود فراری رهبر حسابداری برای 30 ٪ از فروش در این بخش. 11 Pro Max (9%) و وانیل 11 Pro (7%) بودند و در خط بعدی به دنبال آیفون XR (6%) و Huawei Mate Pro 30 5G (3%).

Counterpoint: Flagship smartphone shipments dipped by 13% in Q1, Apple had 4 of the 5 best sellers

اپل همچنین همه تحت سلطه منطقه ای رتبه بندی با چین که تنها دورافتاده که Huawei که منجر شد حق بیمه گوشی های هوشمند با نام تجاری. سامسونگ در مقام دوم در تمام بازارها به جز چین که در آن اپل صورت گرفت که نقطه. نقطه سوم در منطقه ای رتبه بندی ارائه مقدار زیادی از تنوع با Google Huawei Huawei, Xiaomi و Oppo هر درآمد یک تریبون نقطه در سراسر مناطق 7 گنجانده شده در این گزارش است.

دستگاه های قیمت در $600 $799 براکت رشد بیشتر در Q1 که با توجه به قرابت نسبت داده شده است تا حد زیادی به آی فون 11 موفقیت. سهم گوشی های 5G در بخش حق بیمه نیز در حال رشد و در حال حاضر حساب برای 20 درصد از حق بیمه بازار گوشی های هوشمند.منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net