مقابل: COVID-19 تاثیر می گذارد Q1 فروش گوشی های هوشمند در اروپا

با توجه به بازار اروپا تحقیقات انجام شده توسط مقابل, COVID-19 باعث شده است که 7 درصد کاهش در بازار در Q1 سال 2020 در مقایسه با Q1 2019 و حدود 23 درصد کاهش نسبت به سه ماهه گذشته است. غرب اروپا در زمان بزرگتر برخورد با 9 درصد به طور متوسط در حالی که عید پاک در اروپا تجربه کرده و حدود 5 درصد سقوط.

Counterpoint: COVID-19 causes 7% average decline in sales in Europe

این بیماری همه گیر است منجر به طول به روز رسانی چرخه مصرف کنندگان است. ایتالیا در زمان بزرگترین ضربه با 21 درصد کاهش در مقایسه با سال گذشته Q1. اما این الگو در سراسر اروپا شد و تقریبا همان خرده فروشان آنلاین قادر به جبران تاثیر منفی با تهاجمی تر خرید و فروش آنلاین طرح های در حالی که فروشگاه نیست رنج می برد بسیار کمی با توجه به تعطیلی فروشگاه. جالب توجه است که بازار روسیه دیده است کوچک با 1% کاهش به عنوان آن را به سختی تحت تاثیر زمان سه ماهه به این نتیجه رسیدند.

Counterpoint: COVID-19 causes 7% average decline in sales in Europe

تا آنجا که به تولید کنندگان سامسونگ دارای سرب با 29 درصد سهم بازار فقط با 2 درصد کاهش در حالی که اپل دیده است 1pp افزایش به 22 درصد سهم بازار. Huawei شرح زیر است اما دست کم از زمین در حالی که Xiaomi به رشد 11 درصد از فقط 4 درصد در سال 2019.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de