Coronavirus ‘هنوز هم به عنوان پر تنش به عنوان توضیح ویندوز 10 ارتقا به پدر و مادر خود را

یک مرد پیدا کرده است که حمایت پدر و مادر خود را در طول coronavirus است که هیچ چیز در مقایسه با تروما کمک به آنها را نصب ویندوز 10.

جاشوا هادسون پدر و مادر هلن و راجر تا حد زیادی میزان مورد مرگبار جهانی ویروس اما کاملا وحشت زده از جعبه کوچک بر روی صفحه نمایش خود را نشان می دهد کسل کننده اما بی ضرر به روز رسانی.

هادسون می گوید: “مادر نگه داشته و نیم من در وحشت در حالی که من در رختخواب در صبح روز یکشنبه گفت: چیزی در مورد ویندوز 10 ظاهر در لپ تاپ خود را دوباره.

“گفتن او در آن همه چیز خوب و حلال و او فقط باید آن را نصب کنید غیر ممکن بود مانند تلاش برای توضیح cryptocurrency به یک گورکن.

“من در نهایت آنها را به انجام آن پس از حدود هشت ساعت طاقت فرسا گیج کننده تماس های تلفنی و Skyping, آن, اما آنها هنوز هم مشکوک است. من فکر می کنم آنها فکر می کنم من تبدیل شدن به یک هکر است.”

هلن هادسن گفت: “من به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد فیشینگ در حماسه وب سایت. من ایمیل خاله ژان از این لپ تاپ بنابراین اگر چه آنها سرقت هویت خود را? او می تواند به خانه یک روز وجود دارد و می تواند شخص دیگری نشسته در خانههای آن گفت: ایشان بود.

“این اتفاق می افتد شما می دانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de