Coronavirus بیمار از لندن در حال حاضر

Coronavirus تایید کرده است که سه ماه در لندن بیش از اندازه کافی است و آن را در حال حرکت است و در جایی دیگر برای کیفیت بهتر زندگی.

با وجود اینکه قادر به تحمل هفت روز در خارج از یک بطری پلاستیکی از coronavirus حاضر به صرف 24 ساعت دیگر در یک شهر که در آن یک پاینت هزینه های بیش از شش نشخوار و مردم فکر می کنم Pret A Manger باعث می شود مواد غذایی خوب.

این ویروس گفت: “من به دنبال به خارج از پایتخت برای یک محل برای پایه خودم در حال حاضر. چه کسی زنده می ماند در اینجا من هیچ نظری ندارم. همه چیز است یا گران insufferably twattish و یا ترکیبی از هر دو.

“من واقعا می خواهم به جای بازگشت به زمین از یک مرطوب بازار و یا در داخل یک خفاش از زندگی در هر نقطه در داخل M25. من ممکن است مسئول برای بیش از 100 ، 000 مرگ و میر, اما arseholes که در اینجا زندگی می کنند واقعا غیر قابل تحمل.”

لندن باید در واکنش به این حرکت نشان می دهد coronavirus سعی کنید به دنبال جایی مقرون به صرفه در منطقه 6 راه اندازی یک سمت فشار به عنوان یک YouTuber یا درخواست برای برخی از پول از پدر و مادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>