گوشیهای آیفون SE teardown کشف مقدار زیادی از آیفون 8 بیت

جدید اپل آی فون SE به فروش رفت بیش از آخر هفته و در حال حاضر از آن زمان برای دیدن آنچه در آن ساخته شده است. به

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

جدید اپل آی فون SE به فروش رفت بیش از آخر هفته و در حال حاضر از آن زمان برای دیدن آنچه در آن ساخته شده است. به معنای واقعی کلمه. مشاغل مردمی در iFixit انجام داده اند خود را معمول است که رفتن را از درون دستگاه, نشان دادن قسمتهای داخلی آن از طریق یک teardown.

آیفون SE بدون شک احساس فقط یک repackaged فون 8 با آخرین چیپ ست و برخی از ویژگی های دوربین - که ممکن است یا ممکن است همه به لطف بهبود نرم افزار.

Comprehensive iPhone SE teardown uncovers plenty of iPhone 8 bits

بیایید شروع با این نتیجه. آیفون SE کردم 6 نفر از 10 repairability نمره که در آن 10 خواهد بود ساده ترین راه برای تعمیر. در سمت به علاوه این گوشی فراهم می کند دسترسی ساده به صفحه نمایش و باتری که دو تا از شایع ترین جایگزین قطعات. شما هنوز هم نیاز به دانش مناسب و ابزار (تا چهار راننده انواع, برای مثال) اما اگر شما از کسانی که آن را یک نسیم است. بسیاری از قطعات مدولار و به طور مستقل قابل تعویض از جمله بسیاری هستند که - تعجب - قابل تعویض با آیفون 8 است.

از سوی دیگر مهر و موم مورد نیاز برای رسیدن به حفاظت IP67 امتیاز فراموش پیچیده تعمیرات. سپس دوباره آن مهر و موم اطمینان حاصل شود که مایع تعمیرات آسیب کمتر احتمال دارد. پشت شیشه های غیر عملی است به جای, که یکی از بزرگترین مسائلی که iFixit با شناسایی آی فون جدید SE.

Comprehensive iPhone SE teardown uncovers plenty of iPhone 8 bits

یک X-ray بازرسی نشان می دهد تنها ظریف آنتن reworks و چند تراشه های در حال نقل مکان کرد در اطراف هیئت مدیره منطق اما در غیر این صورت آن را بسیار سخت به بگویید آیفون SE جدا از آی فون 8. این موتور Taptic و سخنران اصلی هستند و باتری دارای همان ظرفیت است. که عجیب و غریب است به دلیل از دست دادن 3D لمسی در SE در مقایسه با 8 باید اجازه ام برای مونتاژ صفحه نمایش به نازک تر و در نتیجه یک باتری بزرگتر اشغالگر است که به تازگی اصلاح شده فضا. افسوس که چنین نیست اینجا. و در عین حال - آیفون SE و آیفون 8 نمایش قابل تعویض هستند حتی اگر سابق را ندارد 3D لمسی. در آن توجه داشته باشید به خاطر داشته باشید که تعویض آیفون SE صفحه نمایش برای یک آینده از آیفون 8 نخواهد جادویی 3D لمسی کار می کنند.

Comprehensive iPhone SE teardown uncovers plenty of iPhone 8 bits

اتصال باتری تغییر کرده است, اما, که بدان معنی است که شما نمی توانید فقط با قرار دادن آی فون 8 باتری به یک SE یا viceversa. همانطور که برای دوربین جنجال برخی شایعات اشاره به این که همان واحد فیزیکی به عنوان یکی از در آیفون 8 در حالی که دیگران فکر اپل با استفاده از آیفون XR است. آن را به عنوان نظر می رسد گزینه دوم فقط افکار واهی و پوچ. دوربین به نظر می رسد یکسان است که از آیفون 8 تا ویژگی های جدید هستند و در پایان همه را به نسبت قابلیت های چیپ A13.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب