کلینیک کلیولند نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها نمی دانند بیماری قلبی علت اصلی مرگ و میر در زنان

Newswise — تحریم شده تا 12:01 صبح در ژانویه 30th, 2020, کلیولند: یک کلینیک کلیولند بررسی نشان می دهد که اگر چه

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 اردیبهشت 1399

Newswise — تحریم شده تا 12:01 صبح در ژانویه 30th, 2020, کلیولند: یک کلینیک کلیولند بررسی نشان می دهد که اگر چه بیماری های قلبی علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده 68 درصد از آمریکایی ها نمی دانند که آن را مهمترین قاتل زنان است.

با توجه به بررسی بسیاری از آمریکایی ها به اشتباه فکر سرطان بود و علت اصلی مرگ در زنان با مردان به خصوص به احتمال زیاد به فکر می کنم این (44 درصد در مقابل 33 درصد). در میان Millennials 80 درصد نمی تواند تشخیص بیماری های قلبی به عنوان علت اصلی مرگ و میر در زنان است. بیماری های قلبی به حساب یکی در هر چهار مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

این بررسی همچنین نشان داد که بسیاری از آمریکایی ها به رسمیت نمی شناسد کلید علائم حمله قلبی در زنان است. بسیاری نمی دانند که درد قفسه سینه (24%) تنگی نفس و یا تعریق (28%) و درد در گردن و یا پشت فک (43%) جدید یا دراماتیک خستگی (55%) و تهوع/ استفراغ (60%) هستند که نشانه ای از یک حمله قلبی در زنان است.

آمریکایی ها نیز به رسمیت نمی شناسد که بسیاری از بیماری های قلبی قابل پیشگیری است – هم برای مردان و زنان است. حتی اگر 90 درصد از بیماری های قلبی است که با توجه به اصلاح/عوامل خطر قابل کنترل تنها 8 درصد از آمریکایی ها می دانند که.

این بررسی نشان داد نیز وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که اقداماتی را برای جلوگیری از بیماری های قلبی – و هنگامی که. این بررسی نشان داد که:

  • 80% نمی دانید, زمان مناسب برای شروع به وارد شدن کلسترول خود را مورد آزمایش قرار است در 20s خود را.
  • 29 درصد اشتباه اعتقاد داشتند که یک کم چربی رژیم غذایی سالم برای قلب شما.
  • تنها 19 درصد می دانیم که رژیم غذایی مدیترانه ای ترین قلب-رژیم غذایی سالم است.
  • بیش از نیمی (58%) misguidedly بر این باورند که مصرف آسپرین در روز یک راه خوب برای جلوگیری از بیماری های قلبی.

"درمان بیماری های قلبی آمده است یک راه طولانی در چند دهه گذشته اما ما هنوز نیاز به کار بر روی پیشگیری است. وجود دارد بسیاری از تغییرات ساده که بیماران و می تواند است که می تواند پیشرفت های قابل توجهی به سلامت قلب و عروق گفت:" سمیر Kapadia, M. D., رئیس طب قلب و عروق در کلینیک کلیولند. "آیا آن را در مورد رژیم غذایی و ورزش یا سایر عوامل شیوه زندگی ما نیاز به ادامه به آموزش مردم در مورد چگونگی کنترل سلامت قلب خود را."

اضافی بررسی یافته ها عبارتند از:

  • Vaping و قلب: یک-در-پنج (18%) آمریکایی ها بر این باورند vaping e-سیگار مضر است و به سلامت قلب خود را و این باور است که حتی بالاتر در میان نسل وای (26%).
  • به اندازه کافی ورزش: این بررسی نشان داد که بیش از نیمی (58%) از آمریکایی ها دریافت کمتر از توصیه می شود 150 دقیقه ورزش در هفته و 14 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها هرگز ورزش
  • خود را نگران قلب: آمریکایی ها نگران قلب خود را. 63 درصد از مردم در تمام گروه های سنی بر این باورند که به احتمال زیاد آنها را دچار بیماری قلبی در 10 سال آینده.

بررسی های انجام شده به عنوان بخشی از کلیولند کلینیک قلب و عروق و قفسه سينه موسسه "عشق قلب شما" آموزش مصرف کنندگان کمپین در جشن از قلب آمریکا در ماه است. کلینیک کلیولند شده است رتبه شماره 1 بیمارستان در کشور برای قلب و عروق و جراحی قلب به مدت 25 سال در یک ردیف توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

برای اطلاعات بیشتر بروید به: clevelandclinic.org/loveyourheart

 روش

کلینیک کلیولند در بررسی کلی جمعیت جمع آوری بینش آمریکایی ها از ديدگاه سلامت قلب و پیشگیری است. این بود که یک نظرسنجی انجام شده در میان ملی احتمال نمونه متشکل از 1000 بزرگسالان 18 سال سن و مسن تر, زندگی در قاره ایالات متحده است. کل داده های نمونه است که در سراسر کشور نماینده بر اساس سن و جنسیت و قومیت و دستیابی به امکانات آموزشی سرشماری داده است. آنلاین بررسی های انجام شده توسط Dynata و تکمیل شده بین ماه های سپتامبر 23 و 26 سپتامبر سال 2018 است. حاشیه خطا برای کل نمونه در سطح اطمينان 95 درصد است که +/- 3.1 درصد است.

  

در مورد کلینیک کلیولند

کلینیک کلیولند غیر انتفاعی multispecialty علمی مرکز پزشکی است که ادغام بالینی و مراقبت های بیمارستان با تحقیقات و آموزش و پرورش. واقع در کلیولند اوهایو تاسیس شد و در سال 1921 توسط چهار مشهور پزشکان با یک چشم انداز ارائه برجسته مراقبت از بیمار بر اساس اصول همکاری و محبت و نوآوری است. کلینیک کلیولند پیشگام بسیاری از پیشرفت های پزشکی از جمله جراحی بای پس عروق کرونر و در صورت کاشت در ایالات متحده است. U. s. اخبار & گزارش جهانی همواره نام کلینیک کلیولند به عنوان یکی از کشور بهترین بیمارستان و در آن سالانه "امریکا بهترین بیمارستان" بررسی. در میان کلینیک کلیولند در 66,000 کارکنان بیش از 4200 حقوق و مزایای پزشکان و محققان و 16,600 پرستاران به نمایندگی از 140 تخصص پزشکی و تخصصی. کلینیک کلیولند در نظام سلامت شامل 165 هکتار اصلی پردیس در نزدیکی مرکز شهر کلیولند 11 بیمارستان منطقه ای در شمال شرقی اوهایو بیش از 180 شمالی اوهایو سرپایی در محل – از جمله 18 سرویس کامل خانواده مراکز بهداشتی درمانی و سه بهداشتی و سلامتی در مراکز و مکان در جنوب شرقی فلوریدا; لاس وگاس, نوادا; تورنتو کانادا; ابوظبی, امارات متحده عربی; و لندن ، در سال 2018 وجود دارد 7.9 میلیون سرپایی بازديد 238,000 بستری شدن در بیمارستان و مشاهدات و 220,000 فولاد موارد در سراسر کلینیک کلیولند در سیستم بهداشت و درمان. بیماران برای درمان از هر دولت و 185 کشور جهان است. دیدار ما در clevelandclinic.org. ما را دنبال کنید در twitter.com/CCforMedia و twitter.com/ClevelandClinic. اخبار و منابع موجود در newsroom.clevelandclinic.org.

 یادداشت سردبیر: کلینیک کلیولند اخبار سرویس در دسترس است به ارائه با کیفیت پخش مصاحبه و B-رول بنا به درخواست.

###tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن