بررسی تغییر بروید: شش چیز جدید دولت شعار می تواند به این معنی اگر شما haven’t got a f**king سرنخ

دولت راه اندازی آن آخرین £100 متر کمپین تبلیغاتی برای یک مفهوم انتزاعی. اما آنچه f**k ‘, بررسی, تغییر, رفتن,’ در مورد ؟

Coronavirus

پس از اینکه مجبور عمومی را روشن خونین دستورالعمل برای یک بار در ماه مارس دولت شده است به آرامی رقیق کردن آن را به بی معنایی به نفع حزب محافظه اهدا کنندگان. بررسی هیچ یک سرفه تغییر فاصله خود را از دیگر مردم… بروید ؟

بی اختیاری ادراری

بی اختیاری ادراری یک مسئله تاثیر چهار نفر از هر پنج نفر و یا چیزی شبیه به آن. و اگر شما در حال رفتن در یک تاریخ آن را هرگز بزرگ به نوبه خود تا در ادرار خیس جین بنابراین بررسی خود را فاق برای رطوبت تغییر در صورت لزوم و سپس بیرون رفتن وجود دارد و اونا ببر.

رفتن به laundrette

اگر شما زندگی می کنند در یک استودیو اجاره به عنوان بسیاری از انگلیسی ها انجام خواهد شد و یا در مدت کوتاهی شما شستن لباس های خود را در laundrette. و هیچ کس نمی داند بهتر از بوریس جانسون چه قبر خطا آن است که به 20ps برای خشک کن پس از بررسی خود را تغییر دهید قبل از اینکه شما بروید.

سوپرمن

روبات های غول پیکر همیشه به نظر می رسد برای حمله به شهر هنگامی که شما در حال کلارک کنت اما به یاد داشته باشید مهم برای محافظت از هویت مخفی خود را. بنابراین بررسی کنید که نصی لوئیس لین نیست, مشاهده, تغییر در مناسب روزانه سیاره کمد و بروید ببینید که چه کسی پشت این ربات است. احتمالا Lex f**king Luthor.

روشن فکران جلسات

وجود دارد هیچ چیز بدتر از تبدیل کردن به یک جلسه از راز حاکمان جهان هنوز هم پوشیدن خود را در پوست انسان است. اطمینان به بررسی شما sloughed کردن گوشت خود را و تغییر را به خود مارمولک فرم قبل از رفتن به ملاقات با دیگران است. این نکته پیشنهاد شده توسط Michael Gove.

Brexit

چک کنید.. که مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق افتاده است ؟ تغییر و… به آنچه در اروپا? رفتن کجا ؟ Nah. نمی تواند چیزی برای انجام با Brexit. این bollocks نمی مربوط به آن را در هر راه ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de