منشور مشتریانی که پرداخت برای HBO خواهد شد HBO حداکثر زمانی که آن را راه اندازی در ماه آینده

مشتریان که در حال حاضر اشتراک HBO از طریق منشور از جمله کسانی که برای پرداخت منشور را طلا و نقره تصویری بسته خواهد شد دسترسی به WarnerMedia جدید HBO حداکثر جریان خدمات زمانی که آن را راه اندازی در ماه آینده.

همه از منشور فعلی HBO مشترکان به طور خودکار دسترسی به HBO حداکثر برای بدون پرداخت هزینه اضافی “و با هیچ اقدام مورد نیاز دیگر از ورود به HBO Max برنامه” با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط WarnerMedia امروز. دیگر منشور مشتریان نیز قادر خواهد بود به خرید HBO حداکثر به طور مستقیم از کابل و یا از طریق اینترنت. خیلی دوست دارم که چگونه زمان HBO مشترکان برای دسترسی به, HBO Go, حداکثر یک ارتقا برای کسانی که در حال حاضر با HBO.

“این حق بیمه جدید جریان تجربه خواهد بود علاوه بر خوش آمدید به طیف مشترکین; ما ارائه خواهد شد HBO حداکثر در بسیاری از سیستم عامل برای خرید با ما ویدئو های پهن باند تلفن همراه و مشتریان به طور یکسان” تام Montemagno منشور است معاون اجرایی رئیس جمهور از برنامه نویسی کسب.

در ماه اکتبر زمانی که AT&T و WarnerMedia مدیران صحبت در مورد مستقیم به مصرف کننده جریان پلت فرم آنها بر اهمیت همکاری با حامل های مختلف برای اطمینان از HBO حداکثر در دسترس است به عنوان بسیاری از مشتریان که ممکن است. منشور یکی از ایالات متحده آمریکا دومین ارائه دهنده کابل در کنار AT&T و Comcast — که راه اندازی موج اول خود را در جریان خدمات طاووس امروز.

AT&T به استفاده از شبکه خود را به سعی کنید به مهاجرت مردم بیش از برنامه, بیش از حد. موجود HBO مشترکین در at&T (حدود 10 میلیون) و HBO در حال حاضر مستقیم صورتحساب مشترکان دریافت خواهد شد HBO Max به صورت رایگان. مشتریان که اشتراک AT&T premium تصویری تلفن همراه و پهنای باند بسته خواهد شد ارائه بسته های نرم افزاری در راه اندازی با HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی. AT&T نیز مشغول به کار با یوتیوب به اطمینان حاصل شود که HBO Max ارائه خواهد شد از طریق یوتیوب تلویزیون. AT&T تخمین می زند که HBO حداکثر باید 50 میلیون مشترک در ایالات متحده تا سال 2024.

قادر به ارائه حداکثر به عنوان بسیاری از مشترکان پرداخت که ممکن است بسیار مهم است به خصوص زمانی که هزینه حداکثر در نظر گرفته شده است. HBO Max یکی از گران ترین جریان, خدمات, در بازار, در آینده در $14.99 یک ماه. که همان قیمت به عنوان آنچه که به مشتریان پرداخت برای شبکه از طریق کابل بسته و همچنین قیمت HBO در حال حاضر مستقل جریان برنامه HBO در حال حاضر. HBO حداکثر خواهد ترکیب تمام HBO ارائه شده با کشت عناوین اصلی (اگر چه برخی مانند دوستان مراسم ویژه روبرو هستند تاخیر پس مسائل مربوط به تولید ناشی از رمان coronavirus pandemic), برادران وارنر, فیلم, و بیشتر.

HBO حداکثر تنظیم شده است به راه اندازی در مه. هیچ تاریخ رسمی اعلام شده است در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید