مدیران چسبیده با مغلوب ساختن پیشی جستن 'باز کردن اقتصاد' گروه پس از او توییتهایی تماس به 'آزادی' متحده

رئیس جمهور تهمت صرف است هفته بی مهارت برای ذخیره کردن چشم انداز خود را برای "بازگشایی" اقتصاد ایالات متحده در

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 فروردین 1399

رئیس جمهور تهمت صرف است هفته بی مهارت برای ذخیره کردن چشم انداز خود را برای "بازگشایی" اقتصاد ایالات متحده در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. او با تشکیل یک گروه از مدیران اجرائی از تکنولوژی حمل و نقل و سایر صنایع بدون گفتن بسیاری از آنها در مورد مشارکت خود را. سپس در روز پنج شنبه او نورد از یک "طرح" بود که تعجب بسیاری از همان کسانی که رهبران صنعت. در حال حاضر روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای شهروندان در میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا به "آزاد" خود را که هر یک محل که در آن اعتراضات اجتماعی فاصله باید حباب در تمام هفته.

"آزادسازی مینه سوتا!" "آزادسازی میشیگان!" "آزادسازی ویرجینیا و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment" رئیس جمهور ایالات متحده نوشت: جمعه. "این است که تحت محاصره!"

افراد درگیر در این تظاهرات که در حمایت یا ترویج در بخش ضد واکسیناسیون گروه های ضد دولت بودجه مربوط به Kochs — در حال حاضر آن را به عنوان شاهد تحت اللفظی تماس با اسلحه به گفته NBC.

رهبران صنعت را رها رئیس جمهور شوراهای قبل در واکنش به overreaches از قدرت نژادپرستانه رفتار و یا هر دو. اما تا کنون حداقل تحریک زبان تهمت توییتی در روز جمعه نیست به اندازه کافی به لرزش کسی سست از این متزلزل مشاوره قرار گرفتند. آن را به نظر می رسد بیشتر شبیه کسب و کار-به-روش معمول برای بسیاری از آنها که شامل cozying به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امید گرفتن چیزی است که آنها می خواهند بدون در نظر گرفتن اپتیک مواد هزینه و یا این واقعیت است که آن را اغلب نتیجه معکوس.

همانطور که برای توییت های خود در توییتر می گوید آستانه که آن را پیدا کند و آنها را به نقض این شرکت قوانین است که تعجب آور نیست با توجه به نحوه شرکت به طور کلی رفتار مغلوب ساختن پیشی جستن برای شروع با. توییتر گفت که استفاده از کلمه "آزاد" است مبهم و نامشخص است و لزوما خواستار مضر عمل است. توییتر با اشاره آستانه به مارس 18, به روز رسانی به آن اجرای سیاست ارشاد است که به طور خاص معاملات با COVID-19 آمده است:

ما همچنان به اولویت بندی از بین بردن محتوای زمانی که آن را به یک تماس روشن به عمل است که به طور مستقیم می تواند یک خطر برای سلامت مردم یا خوب بودن اما ما می خواهیم به آن را روشن است که ما نمی خواهد بود قادر به اجرای عمل در هر توییت که شامل ناقص و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد COVID-19.

در اینجا کامل حسابداری از اعضای گروه و در زیر لیستی که ما رسیده ایم به و چه (اگر هر چیزی) به آنها گفته ام.

 • اپلکه تیم کوک مدیر عامل شرکت بخشی از گروه مشورتی کاهش یافته است به نظر.
 • گوگلکه مدیر عامل سوندار پیچای است که بخشی از گروه مشورتی کاهش یافته است به نظر.
 • مایکروسافتکه Satya Nadella مدیر عامل بخشی از این گروه کاهش یافته است به نظر.
 • Facebookکه مدیر عامل مارک زوکربرگ است که بخشی از این گروه کاهش یافته است به نظر.
 • اینتلکه مدیر عامل باب قو است بخشی از این گروه کاهش یافته است به نظر.
 • تسلاکه مدیر عامل Elon Musk است بخشی از این گروه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.
 • جنرال موتورزکه مدیر عامل مری بارا بخشی از این گروه گفت: از طریق یک سخنگوی آن نیست "دیدن پیوندی" بین شرکت نقش در گروه مشاوره و تماس رئیس جمهور برای شهروندان افزایش یابد تا در برابر دستورات دولت خود را دولت و کاهش یافته است به نظر هر بیشتر در توییت. این سخنگو گفت: به جای جنرال موتورز در حال همکاری با دیگر خودروسازان و ایران خودرو اتحادیه کارگران در بدانند بهترین راه برای راه اندازی مجدد تولید در خودرو گیاهان.
 • فیات کرایسلرکه مدیر عامل مایک مانلی بخشی از این گروه گفت: "اولویت اول این است که سلامت و ایمنی کارکنان خود خانواده ها و جوامع تماس با ما صفحه اصلی" و همچنین نام این شرکت در حال انجام کار با UAW. یک سخنگوی شرکت گفت: فیات کرایسلر است "خوشحال به کار با دولت به اطمینان حاصل شود که مناسب اجتماعی-فاصله پروتکل ها و PPE در محل هستند برای ما کارگران به امن و مولد به عنوان ما شروع مجدد تولید در امکانات ما در سراسر ایالات متحده است."
 • فوردکه رئیس اجرایی لایحه فورد است که بخشی از این گروه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.
 • Uberکه مدیر عامل دارا Khosrowshahi است بخشی از این گروه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.
 • هواپیمایی متحدهکه رئیس اجرایی اسکار Munoz است بخشی از این گروه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این پست به روز خواهد شد در صورتی که هر شرکت دیگر پاسخ می دهند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب