مدیر عامل شرکت سهام Realme X3 SuperZoom عکس, تایید 60x زوم

مدیر عامل شرکت Madhav Sheth رسما تایید کرد که Realme X3 SuperZoom در حال آمدن است – و آن را یک 60x زوم دوربین. او یک عکس از کهکشان راه شیری گرفته شده با گوشی پرستاره حالت و چالش های شما را امتحان کنید و دریافت یک شات بهتر با تلفن فعلی خود را.

این است که به وضوح یک periscope دوربین است که ما در حال صحبت کردن در مورد به احتمال زیاد با 6x زوم اپتیکال. البته 60x بزرگنمایی به دست آورد با پردازش دیجیتال اما astro-عکاسی متکی بر بسیاری از مهارت های محاسباتی به هر حال (ستاره شناسان انجام شده است تصویر انباشته سال قبل از گوشی شروع به انجام آن).

به اشتراک گذاشته شده عکس 13MP وضوح به این معنی که این ماژول است که احتمالا مشابه آنچه در داخل Oppo 10x زوم.

A photo of the Milky Way shot with Realme X3 SuperZoom's Starry Mode

یک عکس از کهکشان راه شیری شات با Realme X3 SuperZoom را پرستاره حالت

اما Realme X3 SuperZoom خواهد شد با استفاده از کمی سریع تر Snapdragon 855+ چیپ ست با 12 گیگابایت RAM (Oppo به حال غیر علاوه 855). این یک انتخاب بزرگ است برای یک چیپ (آن را قدرتمند تر از S765G به عنوان مثال) به خصوص اگر 5G است توجه نیست (که دامنه Realme X50 گوشی های تلفن همراه). به هر حال این X3 شایعه شده است که یک از 4200 میلی آمپر باتری با 30W شارژ.

جزئیات این گوشی دوربین های باقی مانده هنوز به سطح هر چند در حال حاضر که مدیر عامل خود را آغاز کرده است تیزر کمپین ما انتظار اطلاعات بیشتر به قطره ای در یک سرعت ثابت منجر به اعلام رسمی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>