گربه teases S62 Pro با بهبود دوربین حرارتی

گربه های هوشمند با نام تجاری به ارمغان آورده است ما برخی از درستی ناهموار گوشی های هوشمند و آخرین در آستانه اعلام کرد. نام آن گربه S62 نرم افزار و در حال حاضر ذکر شده در نام تجاری وب سایت, اما ما فقط یک زن و شوهر از بازی فکری و هیچ چیز در داخلی.

این دستگاه جدید را بهبود دوربین حرارتی یکی به طور منظم تیرانداز و یک اسکنر اثر انگشت در پشت و همراه با IP68 و آخرین MIL-STD-810H گواهینامه.

گربه S62 Pro یک پیگیری از گربه S61 آورده است که یکپارچه FLIR thermal camera. این S62 Pro است که به ما نشان “نسل آینده” با “چند منحصر به فرد پیشرفت ارائه حتی بیشتر از حرارتی جزئیات” برای کمک به پیدا کردن و تشخیص مرطوب درآید که نشت کانون های برق و انسداد حرارت بالا.

این گوشی همچنین “تبلیغ اوج نوآوری و کاربردی طراحی و دوام ناهموار” اما ما داده شده و جزئیات کوچک را به عنوان به آنچه که مستلزم.

Cat S62 Pro rugged build
FLIR Thermal camera

گربه S62 Pro ناهموار ساخت • دوربین حرارتی FLIR

ما انتظار نداریم که برخی از شاخص ردیف مشخصات در داخل – با توجه به این گربه S61 تا به حال 630 پیکسل آن است که به احتمال بسیار زیاد گربه S62 Pro به Snapdragon 665 یا Snapdragon 720/730. سلف در حال حاضر قیمت £650 در انگلستان, بنابراین ما انتظار داریم یک تگ مشابه برای S62 Pro به عنوان به خوبی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im