شرکت تحقیقاتی Canalys منتشر کرده است سه ماهه خود را برآورد جهانی کامپیوتر محموله برای Q1 و با وجود افزایش در تقاضا “شدید و تاخیر در تولید و لجستیکی مسائل” به معنای یک 8 درصد افت حمل و نقل سال بیش از سال. تقاضا و تاخیر مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس; در حالی که بسیاری از مردم در حال کار از راه دور و دانشجویان درگیر در آموزش از راه دور به دلیل اقامت در خانه, بخشنامه ها, اختلال در زنجیره تامین به خصوص در چین به معنای محموله های رایانه تاخیر شد.

در Q1 سال 2020 فروشندگان حمل 53.7 میلیون واحد Canalys در بر داشت. داده های جدید برآورد خیر led بازار کامپیوتر با 12.8 میلیون واحد حمل در Q1 یک 4.4 درصد در سال بیش از سال کاهش است. HP حمل 11.7 میلیون واحد یا 13.8 درصد کمتر از Q1 یک سال پیش و Dell حمل 10.5 میلیون واحد اندکی چشم انداز مثبت 1.1 درصد از زمان مشابه در سال گذشته. با توجه به Canalys برآورد اپل دیدم محموله کاهش 21 درصد در طول دو سال گذشته به 3.2 میلیون واحد است.

Canalys تحلیلگر ایشان دات گفت: در حالی که تولید محدودیت در چین ممکن است تا حدودی کاسته است بعید است که سربازان ارتش در تقاضا برای رایانه های شخصی همچنان به Q2 یا بقیه سال. “چند کسب و کار خواهد بود هزینه های فن آوری برای دفاتر خود را در حالی که بسیاری از خانه ها شده اند را تازه مجهز” دات اشاره کرد در آزادی.

این Canalys گزارش تخمین می زند که رشد در دیگر فن آوری های مانند مانیتور و وب کم— افزایش در Q1 به عنوان به خوبی. NPD گزارش گروه یک 179 درصد سربازان ارتش در وب کم فروش در طول سه هفته اول ماه مارس ترک مدل های محبوب به فروش می رسد در خرده فروشان عمده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im