BTS نسخه از Galaxy S20+ تیزر نشت Galaxy جوانه+ BTS نسخه ذکر شده در سامسونگ درهم

سامسونگ با همکاری محبوب K-Pop, boyband BTS در حال آمدن است به ثمر در قالب یک نسخه ویژه از کهکشان S20+ و کهکشان جوانه+. این boyband پس از همکاری با ال جی برای ترویج LG G7 ال جی چند سال به عقب و حتی یک BTS نسخه از LG Q7+. یک رندر جدید از کهکشان S20+ BTS نسخه به بیرون درز با تشکر از @evleaks. این یکی کمی متفاوت از یک ما شاهد آمده از حداکثر Winebach.

رندر را نشان می دهد کهکشان S20+ در آنچه به نظر می رسد بسیاری مانند یاس بنفش رنگ بنفش از کهکشان S9+. این نسخه شامل منحصر به فرد تصاویر پس زمینه و تم همراه با ویژه نام تجاری در زیر آرم سامسونگ در پشت و یک purple heart مهر در دوربین های شیشه ای.

در ضمن BTS نسخه Galaxy جوانه+ اساسا سیاه جوانه+ بنفش با لمس سطوح همراه با ویژه قلب و آرم و نام تجاری. جوانه خود پرونده بنفش است. ارائه کهکشان جوانه+ است که ما در هفته گذشته به ما گفت این جوانه+ هستند “آینه بنفش” و این بنفش است که کمی تیره تر از گوشی در بالا, بنابراین ما تعجب می کنم اگر آنها را مطابقت با دقت بیشتری در فرد است.

 Samsung UAE
منبع: سامسونگ در امارات متحده عربی

با توجه به مثال جوانه+ این earbuds خواهد آمد و با منحصر به فرد “زنده تصویر زمینه/برچسب/Lockscreen”. آن را نیز با استفاده از یک BTS تصویر در سراسر سامسونگ دنده برنامه مانند زمانی که چک کردن سطح باتری است. در اینجا بسته بندی خرده فروشی برای جوانه+.

این BTS نسخه از هر دو کهکشان S20+ و کهکشان جوانه+ شد و در یک رویداد خاص در 9 ژوئیه. سامسونگ در حال حاضر به طعنه که قبل از دستور را برای این باز خواهد شد در ژوئن 19.

منابع: سامسونگ • * * * توییتر • از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im