انگلیسی, پلیس خشم در پلیس آمریکا برای همه سرد گه آنها رو

من کاملا رو دور با آن. می گفت: من نمی. شما نوشت: بزرگ مقالات در مورد چگونه من می خواهم نیست. اما حدس بزنید چه, f**kers? من.

این بار هفته گذشته شما تمام شد هنوز هم عصبانی هر چند اگر ما صادقانه شما در حال اجرا از بخار ،

بهترین شما می توانید انجام شد مختلف, حزب محافظه نمایندگان مجلس نامه نوشتن خفیف مخالفت به موکلین خود و شما می دانید به خوبی من نمی دهد یک ادم چه حزب محافظه نمایندگان مجلس فکر می کنم این دسته از bumbling پیر duffers.

آره من نمی خواهم به تمام bollocks حساب از حرکات من در خیابان داونینگ باغ بسیار. اما, شما می دانید, آن را یک بعد از ظهر در یک بانک تعطیلات. من فقط دیر شده چون من واقعا نمی توانست بود arsed با آن است.

و آنجا که من وسوسه شد به اعتراف به این حقیقت شنیده بوریس به حال ‘رونا, shit, خودم, f**ked به مادر من است – من می دانستم که اگر من گیر کرده به این داستان وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید.

اعتراف میکنم من احتمالا باید شامل چیز در مورد آزمون چشمی به عنوان ساخته شده است که من مانند یک سر و دست شکسن. اما شما تمام لذت های خود را در برنرد کسل الگوهای رفتاری و من هنوز اینجا نیست من ؟

بنابراین برای هر کسی که نگه داشتن نمره به نظر من که با مبارزه با تروریسم در اروپا و انتخابات آن را Dominic کامینگز سه دومینیک کامینگز ” دشمنان صفر. Ha.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de