بریتانیا سراسیمه به زباله راهنمایی برای دریافت عصبانی

بازگشایی بریتانیا زباله نکات دیده است هزاران نفر از مردم سر به پایین وجود دارد به دور از یخچال و غرق.

نکات بسته شده اند و برای یک ماه از خروج از کشور با هیچ گزینه ای جز پرواز-نکته خاکی تشک در lay-bys در حالی که فرد می تواند اما بازگشایی شورای دفع زباله سایت های گرفته شده به عنوان نشانه های قدیمی از مد افتاده ،

نیتان میور گفت: “بریتانیا در راه بازگشت به حالت عادی من این جعبه از نوارهای VHS من نیاز به خلاص شدن از شر این بطری Bulleit مرزی ویسکی در حال رفتن به جشن می گیرند.

“من از عنوان کردن این نکته که در آن من و دیگر blokes پرتاب خواهد شد برخی از گه در جست و خیز و سپس کرک باز مشروب الکلی و باید در یک فضای باز شاش کردن.

“این همیشه یک حزب وجود دارد. چرا شما فکر می کنید ما هستیم re بنابراین مشتاق به رفتن در یک شنبه بعد از ظهر ؟ اما پس از شش هفته از اجتماعی فاصله آن خواهید بود کاملا گسترده است.

“من فقط امیدوارم که من نمی تصویب و از خواب بیدار در یک جست و خیز پر از مواد غذایی فاسد در یک آهسته قایق به چین دوباره. ذهن شما احتمالا امن تر وجود دارد از اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>