Newswise — جدید شبکه های مغز می آیند ‘آنلاین’ در دوران جوانی اجازه می دهد نوجوانان به توسعه پیچیده تر بالغ مهارت های اجتماعی اما به طور بالقوه قرار دادن آنها در افزایش خطر ابتلا به بیماری های روانی با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS).

دوران نوجوانی یک تغییر عمده در زندگی با افزايش اجتماعی و مهارت های شناختی و استقلال, اما همچنین افزایش خطر ابتلا به بیماری های روانی. در حالی که روشن است که این تغییرات در ذهن باید منعکس کننده رشد و نمو تغییرات در مغز است و معلوم نیست که دقیقا عملکرد مغز انسان بالغ به عنوان مردم رشد از کودکان به بزرگسالان جوان است.

یک تیم مستقر در دانشگاه کمبریج و دانشگاه کالج لندن منتشر کرده است یک مطالعه تحقیقاتی که به ما کمک می کند درک واضح تر توسعه مغز نوجوانان.

این مطالعه جمع آوری تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) داده ها بر روی فعالیت مغز از 298 جوان سالم مردم سالخورده 14-25 سال هر اسکن شده در یک تا سه نوبت در حدود 6 تا 12 ماه از هم جدا. در هر اسکن جلسه شرکت کنندگان وضع بی سر و صدا در اسکنر به طوری که محققان می تواند تجزیه و تحلیل الگوی ارتباط بین مناطق مختلف مغز در حالی که مغز در حالت استراحت.

این تیم کشف کرد که اتصال تابعی از مغز انسان – به عبارت دیگر چگونه مناطق مختلف مغز ‘بحث’ به یکدیگر – تغییر در دو راه اصلی در دوران بلوغ.

از مناطق مغز که مهم هستند برای چشم انداز جنبش و اساسی دیگر دانشکده بودند به شدت متصل در سن 14 سالگی و حتی بیشتر به شدت در ارتباط با سن 25. این بود که به نام ‘محافظه کار’ الگوی تغییر به عنوان مناطق از مغز که سرشار از اتصالات در آغاز دوران نوجوانی حتی غنی تر در طول انتقال به بزرگسالی است.

این مناطق مغز که مهم هستند برای پیشرفته تر مهارت های اجتماعی مانند قادر بودن به تصور کنید که چگونه شخص دیگری است که فکر یا احساس (به اصطلاح نظریه ذهن) نشان داد بسیار متفاوت الگوی تغییر. در این مناطق اتصالات شد توزیع بیش از دوره نوجوانی: اتصالات که در ابتدا ضعیف و قوی تر شد و از ارتباطات است که در ابتدا قوی و ضعیف تر شد. این بود که به نام ‘مخرب’ الگوی تغییر به عنوان مناطقی که فقیر بودند در ارتباط خود را غنی تر شد و مناطقی که ثروتمند بودند و شد فقیر.

با مقایسه نتایج fMRI به داده های دیگر در مغز محققان دریافتند که شبکه ای از مناطق که نشان داد مخل الگوی تغییر در طول دوران نوجوانی تا به حال سطح بالایی از فعالیت متابولیک به طور معمول در ارتباط با فعال re-مدلسازی اتصالات بین سلول های عصبی.

دکتر پترا Vértes مشترک و نویسنده ارشد این مقاله و یک شخص از تحقيقات سلامت روان خیریه MQ گفت: “از نتایج این اسکن مغز به نظر می رسد که کسب, جدید, بزرگسالان بیشتر مهارت در دوران بلوغ بستگی به فعال مخل شکل گیری ارتباطات جدید بین مناطق مغز آوردن مغز جدید شبکه ‘آنلاین’ برای اولین بار به ارائه پیشرفته اجتماعی و مهارت های دیگر به عنوان افراد مسن تر رشد می کنند.”

پروفسور اد Bullmore مشترک و نویسنده ارشد این مقاله و رئیس بخش روانپزشکی در کمبریج گفت: “ما می دانیم که افسردگی و اضطراب و دیگر اختلالات روانی اغلب رخ می دهد برای اولین بار در دوران نوجوانی – اما ما نمی دانیم چرا. این نتایج ما نشان می دهد که فعال re-مدلسازی از مغز شبکه های مداوم در طول سال و درک عمیق تر از رشد مغز می تواند منجر به درک عمیق تر از علل بیماری های روانی در افراد جوان است.”

اندازه گیری عملکرد اتصال در مغز ارائه چالش های خاص به عنوان Dr František Váša که رهبری این مطالعه به عنوان یک دروازه کمبریج اعتماد دکترا محقق و در حال حاضر در کالج کینگ لندن توضیح داد.

“مطالعه مغز کاربردی اتصال با fMRI روی حیله و تزویر است که حتی کوچکترین سر جنبش می تواند فاسد داده ها – این مسئله هنگام مطالعه نوجوانان توسعه به عنوان جوان مردم پیدا کردن آن سخت به نگه داشتن هنوز هم در طول اسکن,” او گفت:. “در اینجا ما با استفاده از سه روش مختلف برای از بین بردن امضا از سر جنبش از اطلاعات به دست آمده و نتایج سازگار ساخته شده است که ما با اعتماد به نفس است که ما نتیجه گیری نیست و مرتبط با جنبش سر, اما به رشد تغییرات در مغز نوجوانان.”

###

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im