گرفتن wankered در یک ساختمان پس از نام یک پادشاه است که 80 درصد از اقتصاد بریتانیا بنابراین به عنوان نخست وزیر به من نیاز را که اتفاق می افتد. در اینجا چگونه برای زنده ماندن آن:

مشاهده اجتماعی فاصله قوانین

فراموش نکنید که در مورد فاصله! به یاد داشته باشید دولت دستورالعمل در تمام جزئیات در حالی که گرفتن خاموشی مست در 12 پیمانه نیم لیتری گینس. همین بی اعتنایی آنها به عنوان یک نیمه arsed بی معنی سازش محافظت می کند که هیچ کس در حالی که cadging fags از غریبه ها.

جلوگیری از گفتگوی بورسی

Uproarious guffawing را ارسال ویروس پرواز در همه جا بنابراین تحت هیچ شرایطی خنده در حالی که شما در میخانه. نگه داشتن خلق و خوی حزن انگیز بی سر و صدا بحث در مورد پدر و مادر خود را’ ترتیبات مراسم تشییع جنازه و این بیت در واقع عشق که در آن Emma Thompson می یابد.

خرید بارهای از پیمانه نیم لیتری

جدول شما باید به طور کامل پر شده با پیمانه نیم لیتری به عنوان شما ‘خط آنها را’. این از شما محافظت خواهد کرد به دلیل عبور از ویروس ها در سقوط و غرق مثل زنبورهای در یک پر از آب مربا شیشه.

یک کاتتر تنگ

خفه کردن نقاط مانند تنگ توالت ها یک فاصله کابوس بنابراین باید یک کاتتر نصب شده برای جلوگیری از خطرناک صف. اگر شما در حال برنامه ریزی مناسب جلسه, شما ممکن است نیاز به استفاده از یک سطل کیسه بنابراین انتخاب کردن برای یک سنگین یکی که هیچ کس می خواهد دو گالن شاش گرم انفجار بیش از گرم و نرم.

زندگی در میخانه

انگلیسی تولید از بین رفته است پس از 40 سال کار سخت توسط محافظه کاران پس از بخش خدمات است که همه ما داریم. صرف حداقل 10 ساعت در روز در میخانه. این ممکن است منجر به اعتیاد به الکل و مشکلات اما شما بعد از همه گوشت دم توپ. با عرض پوزش, ‘بزرگ, بریتیش, عمومی, علاقه یک دائم الخمر’.

چشم پوشی از تمام خطرات اگر شما را بکشد

ماسک و perspex صفحه نمایش بی معنی اگر شما پس از آن باید صمیمی boffing جلسه و دریافت COVID-19 درست است ؟ اشتباه شما خواهید بود یک افسانه که درگذشت ، آن چه من قصد دارم برای رفتن. به سلامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de