افزایش تولید دو دوچرخه و فوق العاده طراحی اسکیت بورد الکتریکی

سام Sheffer, یک تکنولوژی YouTuber و کارمند سابق در آستانهارسال شده در جمعه آشکار برخی محصولات منتشر نشده از در

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 اردیبهشت 1399

سام Sheffer, یک تکنولوژی YouTuber و کارمند سابق در آستانهارسال شده در جمعه آشکار برخی محصولات منتشر نشده از در حال حاضر از بین رفته اسکیت بورد الکتریکی, راه اندازی, افزایش, که دارایی شده اند به دست آورد روروک مخصوص بچه ها, شرکت آهک و بسیاری از شرکت های باقی مانده موجودی به دست آمده توسط یک خرده فروش در سان فرانسیسکو. Sheffer نشان می دهد تصاویر و عکس های از دو, دوچرخه فوق العاده طراحی اسکیت بورد الکتریکی یک هیئت مدیره با Tony hawk's قفس نام تجاری و یک هیئت مدیره با یک نور LED حلقه در اطراف لبه ،

این دو مدل دوچرخه بودند به نام "گلوله" و "P2" با توجه به Sheffer و آنها به نظر می رسد دوچرخه برقی. اما روشن نیست که چه نوع از دریچه گاز از دوچرخه استفاده می شود. همچنین مشخص نیست که چه تفاوت بین این دو مدل هر چند گلوله به نظر می رسد به یک باتری بزرگتر نسبت به P2. شما می توانید یک نگاهی به دوچرخه در تصویر زیر:

Sheffer نیز به دست آمده از آنچه به نظر می رسد نمونهای از یک هیئت مدیره به نام "افزایش نهایی" که به نظر می رسد فوق العاده طراحی تقویت longboard. به نظر می رسد که چهار موتور و یک توسط هر چرخ که احتمال داده اند آن را به سرعت و شتاب بالا و سرعت بالا.

و در اینجا نگاهی که قفس-مارک هیئت مدیره به لطف یک تصویر به دست آمده توسط Sheffer. به نظر می رسد مثل یک افزایش کوتاه, و من واقعا دوست دارم آبی تر و تمیز و طراحی کلی از هیئت مدیره.

تقویت شد و همچنین کار بر روی یک روروک مخصوص بچه ها به نام "افزایش لیز خوردن." Sheffer قرار داده و لیز خوردن در کنار سال گذشته برگرد روروک مخصوص بچه ها در زیر عکس. اگرچه برخی از پاک کردن لوازم آرایشی و بهداشتی, تفاوت, آن را سخت به می دانم که دقیقا چگونه لیز خوردن ممکن است متفاوت از برگرد و Sheffer گفت که او مطمئن است اگر افزایش در واقع هر نمونه از لیز خوردن.

Sheffer نیز تا به حال تصاویر از "افزایش کمی" که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ممکن است یک نسخه کوچکتر از پرچمدار V2 اسکیت بورد الکتریکی و افزایش مدیره با نور LED سفید است که اجرا می شود در اطراف لبه هیئت مدیره. Sheffer به اشتراک گذاشته تصویر که رهبری هیئت مدیره که شامل زیر است. اگر شما می خواهید یکی دیگر از نگاه یک عکس از یک افزایش مدیره با مشابه به دنبال چراغ قرمز تر و تمیز به نظر می رسد در ق در اوایل این ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن