آبی گذرنامه به دو عنوان جیره کتاب

یک مرد ملاقات با یک تاریخ برای شکوه قدم زدن در اطراف باغ گل بدون لمس در هر نقطه ای احساس می کند مانند آقای دارسی در غرور و تعصب او اذعان کرده است.

جک براون squired تاریخ شارلوت فلپس در اطراف لایم پارک remarking در مناظر مانند درختان بلوط و گوزن در حالی که گاهی اوقات چک کردن او در سمت راست بود.

او گفت: “ما ملاقات کرد و پس از تبادل لاسی پیام لولا است که اساسا در عصر مدرن نسخه ای از نامه های عاشقانه. جز با بیش بادمجان emojis.

“خانواده اش را تایید نمی کند از من چون من فاقد خوب و اقبال که من فرض است کد برای اینکه یک بانکدار. متاسفانه من در آن کار سختی شایسته استثنایی جهیزیه.

“او به ارمغان آورد scones و ما نشسته در یک پتو در پارک ساخت مجتمع كنايه در مورد نام گل. من آن را فوق العاده وابسته به عشق شهوانی است که او می خواهم آمد بدون chaperone.

“هنگامی که ما نشسته من گرفتار یک فلش خوب تبدیل مچ پا که بیشتر برای من از هر کدام از این ساعت بر ساعت از فاسد شدن انجمن من تماشا کرده ام این چند ماه گذشته.

“متاسفانه تاریخ کوتاه قطع شد و آن را به عنوان شروع به باران بسیار به آرامی آن را زیر کرست و او فورا درگذشت مصرف. آه خوب. که قدمت در سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de