Black Shark 3S خواهد شد ویژگی های USB-بر اساس اندازه صفحه نمایش: حرکت کنترل ها و بیشتر

کامل آشکار از کوسه سیاه و سفید 3S است نه برای یک روز بلکه یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در برخی از ویژگ

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

کامل آشکار از کوسه سیاه و سفید 3S است نه برای یک روز بلکه یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در برخی از ویژگی های جدید نشان می دهد که چگونه این تیم در پشت این گوشی قصد دارد آن را نهایی بازی گوشی.

گوشی اجرا خواهد شد آخرین JOYUI 12 که به دست آورده به پشتیبانی از صفحه نمایش معکوس بیش از USB 3.0 (با این USB استاندارد تصویری کلاس پروتکل که از وب کم استفاده کنید به عنوان مثال). اساسا شما قلاب تا گوشی به یک کامپیوتر اجرا Black Shark برنامه و شما می بینید صفحه نمایش گوشی آینه بر روی کامپیوتر ارائه شده در 60 فریم در ثانیه (خود گوشی صفحه نمایش AMOLED می رود تا 120 هرتز).

برنامه شما را از صفحه کلید و ماوس ورودی و آنها را به جلو به تلفن (شما می توانید سفارشی کردن کنترل ها البته). این است که نشان داده شده در زیر برای بازی اما آن کار را برای هر نوع از برنامه است.

اگر شما می خواهید به بازی فقط با استفاده از گوشی و پشتیبانی از کنترل حرکت برای تکمیل صفحه نمایش لمسی است. ژیروسکوپ آهنگ های گوشی حرکات بنابراین شما می توانید یکی از شش حرکات فقط با زدن یک تلفن در یک جهت خاص است. این frees تا انگشتان دست خود را با اجازه دادن به شما اختصاص می گویند تعویض سلاح و یا خزنده به یکی از این حرکات.

اگر شما می خواهید حتی بیشتر تاپیک کلیپ می افزاید که شانه های arrow. این در واقع سازگار با گوشی های دیگر بیش از حد نه فقط سیاه و سفید کوسه 3S.

یکی دیگر از جدید JOYUI 12 ویژگی است که به اصطلاح "بازی رگبار گلوله". این نشان می دهد اطلاعیه از SMS, WeChat, QQ و دیگران overlayed بر روی صفحه نمایش بازی. بر خلاف چت سران این در واقع نشان می دهد کامل پیام. شما می توانید رنگ متن و کدورت از پیام وجود دارد اما بهتر بود برخی از فیلترینگ برای جلوگیری از این از گرفتن بیش از حد spammy.

این نرم افزار همچنین می پذیرد دستورات صوتی بنابراین شما می توانید یک تصویر شروع به ضبط صفحه نمایش تماس های پاسخ و بیشتر بدون در نظر گرفتن انگشتان دست خود را خارج از کنترل است.

The Game Barrage features overlays incoming messages on the game screen
بازی رگبار گلوله ویژگی های پوشش پیام های دریافتی بر روی صفحه نمایش بازی

صحبت از JOYUI 12 در اینجا یک تیزر برای آخرین نسخه از کوسه نرم افزار سفارشی. توجه داشته باشید که وجود خواهد داشت یک Tencent نسخه از گوشی بیش از حد.

منبع 1 | منبع 2 | منبع 3 (چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن