بهترین خرید میزبانی یک روز فروش در تکنولوژی, از جمله تخفیف در چند مدل مختلف از 15 اینچ اپل لپتاپ MacBook Pro که اپل دیگر به فروش می رساند. فقط مطمئن شوید که آن را می شود ذکر شده سمت راست جلو این مدل ندارد, بهبود صفحه کلید موجود در جدید 16 اینچ مدل. اگر شما خوب با که شما را به صرفه جویی چند صد دلار در مقایسه با مشابه پیکربندی 16 اینچ مدل.

خرده فروش ادعا می کند پس انداز تا 1500 $بنابراین نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که این کاهش قیمت برای برخی از گران ترین تنظیمات با مقدار زیادی از حافظه ذخیره سازی و قدرت پردازش. بزرگترین کاهش قیمت در سال 2019 15-inch MacBook Pro با لمس نوار است که می آید با یک 9th Gen Intel Core i9 پردازنده (شش هسته ای, پایه ساعت 2.6 GHz turbo ساعت در 4.5 GHz), 32GB RAM, AMD Radeon Pro وگا 20 گرافیک 1TB از حالت جامد ذخیره سازی. هزینه آن $2,650 فقط برای امروز. این مدل در اصل به فروش می رسد برای $4,150 بنابراین این یک تخفیف فوق العاده ای. به طور مشابه پیکربندی 16 اینچ مدل با یک AMD Radeon Pro 5500M هزینه $3,099.

برای کمی کمتر پول بهترین خرید به فروش می رساند یک مدل است که دارای تمام مشخصات بالا اما با کمتر عملکرد گرافیکی. به جای Radeon Pro وگا 20 چیپ گرافیکی این کارت گرافیک Radeon Pro 560X. این مدل هزینه $2,550 امروز و آن را عظیم $1,200 از آن قیمت معمول. با توجه به انتخاب بین این مدل و لپ تاپ ذکر شده فقط در بالا من می خواهم با لپ تاپ که خانه Radeon Pro وگا 20 گرافیک فقط برای $50 بیشتر هر چند این یکی هیچ دولا دولا راه رفتن.

اگر شما می خواهید چیزی است که حتی بیشتر مقرون به صرفه وجود دارد یکی دیگر از 15 اینچ مدل که $500 از آن قیمت معمول فرود در $2,300 امروز. این یک هشت هسته ای, 9th Gen Intel Core i9 CPU, 16GB RAM, و AMD Radeon Pro 560X گرافیک. تا آنجا که ذخیره سازی می رود آن را به یک 512GB SSD. به عنوان طولانی به عنوان شما نمی استفاده از حافظه-برنامه های فشرده این یکی باید کت و شلوار شما فقط خوب در مقایسه با آنهایی که در بالا.

بهترین خرید معمولا کمترین قیمت در Beats Studio 3 بی سیم سر و صدا لغو هدفون و آن را ضرب و شتم خود را بهترین قیمت امروز. این مدل هزینه $350 در چندین خرده فروشان, اما شما می توانید آنها را برای $180 در بهترین خرید امروز. این نیست آخرین ضربه, اما آنها خوب خواهد لغو سر و صدا و در آنها از ویژگی های اپل H1 بی سیم تراشه. که باعث می شود آنها را آسان تر از اکثر هدفون بلوتوث برای جفت کردن با محصولات اپل شما ممکن است خود را مانند یک دیده بان اپل مک بوک ایر و یا طرفدار اپل و macOS کامپیوتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im