پچ پچ در مورد آینده Asus Zenfone 7 شده است شناور مورد برای چند ماه در حال حاضر. در اصل کوالکام کاهش یافته است برخی از نکات در مورد وجود این دستگاه و به دنبال آن برخی از اضافی نشت که پرواز را کمی تحت رادار پس از آنها آمدند در کنار اخبار مشتاقانه پیش بینی ROG تلفن 3.

Asus Zenfone 7 and 7 Pro could be on their way, sporting the SD865 and SD865+, respectively

در یک پتانسیل جدید و تاب این شرکت تایوانی ممکن است نه تنها کار بر روی یک Zenfone 7 مدل اما حداقل یک زن و شوهر. نکات بالقوه نوع نرم افزار کشف شد در حالی که تشریحی kernel source code مرموز Asus دستگاه تحمل Asus ZF moniker. Asus یکی از تولید کنندگان سخت کوش تر وقتی که می آید به انتشار آن kernel منابع به عنوان موظف GPL. دو مجموعه مختلف از core clock ارزش کشف شد در این فایل در مورد مثال سرعت 2.84 GHz و 3.09 GHz.

سابق 2.84 GHz تعداد حداکثر clock rate تک نخست Kryo 585 هسته ای در وانیلی Snapdragon 865. در حالی که یکی از ارتقاء ارائه شده توسط این سرعت جدید-binned و اورکلاک Snapdragon 865+ 10% ضربت گفت: هسته 3.09 GHz گرد تا 3.1 GHz. قرار دادن دو و دو با هم از آن آسان است به فرض که بالقوه به طور منظم Zenfone 7 واحد می تواند بر اساس پیکسل, 865, در حالی که یک Zenfone 7 Pro یکی می تواند قرض گرفتن از تجربه آن ROG تلفن 3 خواهر و برادر و همچنین راک حاشیه سریع تر Snapdragon 865+.

Asus Zenfone 7 and 7 Pro could be on their way, sporting the SD865 and SD865+, respectively

این Zenfone ZF مدل تجاری است و همچنین بیشتر احتمال دارد که مخفف Zenfone. ما در حال حاضر دیده می شود یک GeekBench اجرا از یک Zenfone ZF با همان “هیز” مادربرد در گذشته است. به علاوه مجزا تایوانی منبع (tnntoday) را نیز در گزارش وجود یک Zenfone 7 Pro. در اینجا به این امید ما را به دیدن حداقل یک جدید Zenfone گل سرسبد هر چه زودتر به جای بعد. شاید یکی با دیگری, جذاب, دوربین, راه حل مانند یک Zenfone 6.

منبع 1 | منبع 2 (Mandarin)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im