Asus ROG تلفن III می شود تایید شده توسط EEC شماره مدل نشان داد

Asus در حال رفتن به راه اندازی آن در آینده جمهوری از پارسه تلفن در ماه جولای و تلفن اخیرا ذکر شده توسط این شرکت در یک مصاحبه مطبوعاتی. بعد از یک دستگاه شایعه به این ROG تلفن III دیده می شد در تست Geekbench اما امروز ما روشن تایید این گوشی است که در واقع اتفاق می افتد – آن گواهی شده با کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC).

EEC certification of Asus ROG Phone III

EEC گواهینامه Asus ROG تلفن III

ما با اعتماد به نفس این است که در واقع بعد ROG تلفن از آن است که شماره مدل ZS661KS – بسیار شبیه به ZS600KL از اولین ROG تلفن و ZS660KL از تکرار دوم. ما بسیاری از امکانات در حال حاضر تنها معیار-به بیرون درز Snapdragon 865 همراه با 8 گیگابایت رم و اندروید 10 – هیچ یک از آنها تعجب.

آنچه ما انتظار می رود برای دیدن است که بالاتر از نرخ تجدید از ROG تلفن II احتمالا 144Hz سریع تر شارژ از قبلی 30W نرخ و HD+ صفحه نمایش. نسخه قبلی بود و مسائل خود را با حسگر اثر انگشت بنابراین امیدوارم Asus رفع خواهد شد کسانی که در نسخه های آینده.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>