ASUS ROG تلفن 3 به آمار چین در روز بعد از بقیه جهان

Asus و آن gaming شعبه در حال رفتن به راه اندازی ROG تلفن 3 در تاریخ 22 ژوئیه به عنوان تایید دو بار. این شرکت در حال برنامه ریزی یک رویداد جداگانه در چین, که در آن ما انتظار می رود برای دیدن برخی از نسخه های خاص خواهد شد که هدفمند به مخاطب محلی.

جمهوری پارسه profile on Weibo ارسال شده در تصویری, درخواست طرفداران به لحن در برای یک “نسخه قدرتمند” در 23 ژوئیه در 7 بعد از ظهر به وقت محلی همراه با کوتاه 10-ویدئو دوم.

این ROG گوشی دوم تا به حال Tencent-نسخه منحصر به فرد در چین است که تا به حال کمتر RAM, و ذخیره سازی اما فوق العاده سفارشی و میانبر برای بازی متعلق به حامل و آن gaming شعبه دارد.

ما انتظار داریم چیزی مشابه اتفاق می افتد با ROG تلفن 3 و به همین دلیل در بازار وجود دارد-رویداد خاص است. این نسخه سفارشی است که به احتمال زیاد به هزینه حدود 30-40 درصد کمتر اما ممکن است آن را محدود به برخی از حامل.

گذشته از حافظه هیچ چیز دیگری است که به احتمال زیاد به تغییر – انتظار ما از یک گوشی با Snapdragon 865+ چیپ ست یک 144 هرتز سرعت رفرش از 6.59″ OLED و عظیم از 6000 میلی آمپر باتری. پشت خال خال شد با سه دوربین یکی از اصلی بودن 64 MP اما ما شک پارسه همراه خواهد در مورد مراقبت از عملکرد دوربین در همه.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de