Asus ROG تلفن 3 تلفن می رسد با 6.6″ 144 هرتز صفحه نمایش S865+ چیپ ست همراه کولر

Asus ROG تلفن 3 است که شاید گوشی که می آید نزدیک به یک PC بازی هنوز وجود دارد تن از لوازم جانبی مختلف برای بازی های سبک و همه چیز تحت کنترل شما است. هیچ, واقعا, همه چیز: شما می توانید کنترل چیپ ست ساعت با سرعت و گرفتن گلوگاه آستانه راه اندازی صفحه نمایش و صدا برای یک تجربه مطلوب لحن شبکه برای جلوگیری از hangups حتی شارژ است که به طور کامل قابل تنظیم است.

Asus ROG Phone 3
Asus ROG Phone 3
Shoulder buttons on the left
Advanced connector on the right

Asus ROG تلفن 3 • شانه دکمه در سمت چپ • * * * پیشرفته اتصال در سمت راست

این ROG تلفن 3 در میان برای اولین بار میبینند به صفحه جدید Snapdragon 865+ چیپ ست. وجود دارد یک “ROG تلفن 3 Strix Edition” که با استفاده از non-نسخه plus S865 تراشه اما در اینجا به همین دلیل شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن برای بیشتر نسخه حق بیمه.

اول, این اولین تلفن همراه تراشه به CPU ضربه 3.09 GHz. که به علاوه یک اورکلاک برای پردازنده گرافیکی را به ارمغان می آورد 10 ٪ بهبود عملکرد بیش از وانیل S865. همچنین علاوه بر پشتیبانی از Wi-Fi 6E, که با این نسخهها کار در 6 گیگاهرتز باند و ارائه می دهد هر دو بیشتر پهنای باند و تاخیر پایین تر – با حق روتر sub-3 ms ممکن است.

Asus ROG Phone 3 Strix Edition
Asus ROG Phone 3 Strix Edition
Asus ROG Phone 3 Strix Edition
Asus ROG Phone 3 Strix Edition

Asus ROG تلفن 3 Strix Edition

نسخه اصلی بسته بیشتر RAM, و ذخیره سازی به بوت. شما 12GB RAM به عنوان استاندارد و شما می توانید تا 16GB اگر شما می خواهید و بودجه شما اجازه می دهد تا آن را. سازی شروع می شود در 128GB و می رود تمام راه را به 512 گیگابایت است. برای مقایسه Strix شروع می شود 8GB RAM و ارائه می دهد انتخاب 128GB و 256GB سازی. در تمام موارد شما به دنبال در سریع LPDDR5 RAM و UFS 3.1 سازی. توجه داشته باشید: برخی از تغییرات منطقه ای در حافظه تنظیمات در دسترس است.

این بار Asus شامل AeroActive کولر 3 به بسته بندی خرده فروشی. وجود یک دریچه در پشت تلفن اجازه می دهد طرفداران به ضربه بزرگ مس نزول گرما (6x بزرگتر از ROG تلفن II). بخار اتاق دوباره طراحی شده است به عنوان به خوبی. این دریچه به این معنی است که ROG تلفن 3 است که قطعا نه مقاوم در برابر آب.

The bundled AeroActive Cooler
The bundled AeroActive Cooler
It has a kick stand
Charging from the side port

همراه AeroActive کولر • آن را به یک ضربه ایستاده • شارژ از سمت بندر

همه این کار انجام شود تا اطمینان حاصل شود که این چیپ ست می تواند ضربه 144 فریم در ثانیه. جدید 6.6″ AMOLED صفحه نمایش ارائه می دهد 144Hz نرخ تجدید هر چند از تنظیمات شما همچنین می توانید انتخاب کنید 120 هرتز 90 هرتز و “خودرو” که انتخاب کارآمد ترین راه برای این کار در دست است.

Asus دوباره Android internals برای رسیدن به 25 ms لمس تاخیر (270 هرتز لمسی نرخ نمونه برداری). این کمترین از هر زمان گوشی های هوشمند می گوید: این شرکت است. صفحه نمایش رنگ یک تصویر زیبا با HDR10+ آن را به 1 میلیارد رنگ کشیده شده با یک deltaE 1 و پوشش 113 درصد از DCI-P3 حیطه.

Asus ROG Phone 3 phone arrives with 6.6'' 144 Hz screen, S865+ chipset, bundled cooler

گوشی را التراسونیک شانه دکمه ساخته شده اند بیشتر قابل تنظیم است. شما می توانید تقسیم و هر کدام را به دو دکمه اگر شما نیاز به کنترل های اضافی یا استفاده از آنها را به صورت اسلاید حرکات برای تنظیم دوربین بازی را زاویه.

به عنوان شما می توانید تصور کنید, Asus ROG تلفن 3 طراحی شده است با استفاده از چشم انداز داشته باشید. احتمالا نه به حدی که خیر لژیون تلفن است اما شما هنوز هم ناهنجاری در اطراف صفحه نمایش – نگه داشتن آنها را کف دست خود را به دور از صفحه نمایش و ترک اتاق به اندازه کافی برای دو قدرتمند مقابل شلیک بلندگو. Asus شنود گذاشته دیراک برای کمک به اتصال بلندگو به کاهش متقابل بحث اصلاح پاسخ فرکانسی و منحنی پاسخ ضربه. همچنین شما باید هر بازی گل تساوی بنابراین شما می توانید لحن صدا در هر یک به طور جداگانه.

Audio wizard
Headphone presets
Headphone presets
X-Mode

Audio wizard • هدفون ایستگاه از پیش تنظیم • X-Mode

این AudioWizard دارای ایستگاه از پیش تنظیم برای هر ROG هدست – آنهایی که با جک 3.5 mm جک آنهایی که با USB و بی سیم هدست به عنوان به خوبی. توجه داشته باشید در حدود 3.5 mm هیچ جک های در گوشی, در این زمان, اما بسیاری از لوازم جانبی (از جمله AeroActive کولر) آیا اضافه کردن یک جک.

تلفن همراه با از 6000 میلی آمپر باتری و پشتیبانی از 30W سریع شارژ از طریق USB Power Delivery (همان نسل دوم). ایسوس می گوید که 46 دقیقه شارژ را فشار 4,510 میلی آمپر ساعت به باتری دستیابی به 70 درصد شارژ. اکثر شارژ سریع راه حل شروع به کم کردن سرعت و در 70 ٪ (برای محافظت از باتری) پس از یک باتری کوچکتر با یک شارژر سریع تر دست کمتر است.

Asus ROG Phone 3 phone arrives with 6.6'' 144 Hz screen, S865+ chipset, bundled cooler

Asus نرم افزار به شما می دهد کنترل کامل بیش از شارژ اگر شما نوع به نگرانی در مورد سلامت باتری. شما می توانید کلاه حداکثر شارژ در 80% یا 90% شما می توانید محدودیت سرعت شارژ به 10W و یا قرار دادن آن در برنامه بنابراین یک شبه شارژ به 100 ٪ می رسد فقط به عنوان شما را از خواب بیدار.

Asus در نهایت اضافه شده یک سوم دوربین در پشت ROG اما آن را فقط 5 MP ماکرو cam. سنسور اصلی به روز رسانی شده است به 64MP IMX686 است که پشتیبانی از “lossless” 2x بزرگنمایی در 16MP با وضوح. دوم دوربین 13MP ultrawide زاویه تیرانداز (125°).

دوربین اصلی می تواند رکورد 8K در 30 فریم در ثانیه و یا 4K با 120 فریم در ثانیه. وجود دارد یک HyperSteady تصویری حالت و وزش فیلتر اعمال نفوذ تلفن چهار میکروفون قرار داده شده در سراسر. عکاسی دوربین 24MP سنسور.

Asus ROG Phone 3 phone arrives with 6.6'' 144 Hz screen, S865+ chipset, bundled cooler

Asus ROG تلفن 3 همراه با اندروید 10 بیرون از جعبه با دو رکوردی – بازی-الهام ROG UI یا ZenUI. هر دو بسیار نزدیک به بورس از طریق آنها از ویژگی های تعدادی از داخلی بهینه سازی برای اطمینان از شما دریافت بهترین نتیجه را از سخت افزار.

Asus ROG تلفن 3 هزینه خواهد شد €از 1000 برای پیکربندی با 12 گیگ رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی. رفتن تا 16 گیگابایت رم خواهد بود €100 اضافی. اگر شما به دنبال به صرفه جویی در برخی از پول عوض Strix Edition با S865 غیر plus 8GB RAM و 256 GB ذخیره سازی خواهد شد €800.

بیایید به طور خلاصه به شیرجه رفتن به انتخاب لوازم جانبی – برای اطلاعات بیشتر بر روی آنها و تلفن خود را, شما باید برای اتمام بررسی ما است.

ما شروع با طراحی دوباره ROG Kunai 3 کنترل کننده. دو انفصال نیمه اضافه کردن آنالوگ استیک و دکمه های مختلف در هر. این را می توان از منوی view به سمت تلفن (با استفاده از یک سپر مورد) و یا متصل به یک Kunai 3 شارژر به شکل یک کنسول مانند کنترل (مناسب برای استفاده با کولر و پا زدن ایستاده).

Kunai 3 Controller (docked to the phone)
Docked to the charger
Adding the grips
Adding the grips

Kunai 3 کنترل کننده (لنگر انداخت به تلفن) • لنگر انداخت به شارژر • اضافه کردن مدتها

مدتها در حال جدا شدن این زمان وجود دارد و یک کیف حمل و نقل در بسته گنجانده شده ساخت Kunai حمل و نقل آسان. اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از DualShock یا کنترل ایکس باکس (یا دیگران) وجود دارد یک بازی کلیپ.

You can use console controllers with the Gaming clip
You can use console controllers with the Gaming clip
You can use console controllers with the Gaming clip
You can use console controllers with the Gaming clip

شما می توانید با استفاده از کنسول کنترل کننده با بازی کلیپ

این TwinView حوض 3 به روز رسانی شده برای مطابقت با صفحه نمایش بر روی گوشی – 6.6″ AMOLED با 144Hz نرخ تجدید. اگر شما نسل دوم حوض شما می توانید که بیش از حد (هر چند فقط تا 120 هرتز). این داک دارای یک 5000 میلی آمپر باتری به گسترش زمان بازی و می توان آن را با بازی هایی که از دو بازی روی صفحه نمایش و یا صفحه نمایش اضافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر چت در حالی که شما جریان.

The new 144 Hz TwinView Dock
The new 144 Hz TwinView Dock
The new 144 Hz TwinView Dock

جدید 144 هرتز TwinView حوض

این ROG روشنایی زره مورد 3 دارای یک طراحی جدید – چراغ عقب با ROG آرم. این است که تغذیه با RGB led در پشت گوشی می باشد و می تواند همگام سازی با X-Mode که متحرک تصاویر پس زمینه زنده بر روی صفحه نمایش.

Lighting Armor Case
Lighting Armor Case
Neon Aero Case
You can fit the cooler over it

روشنایی زره مورد • * * * نئون Aero در مورد • * * * شما می توانید متناسب با کولر بیش از آن

همانطور که با نسل های قبلی وجود دارد یک حرفه ای حوض که استراحت کردن چندین USB و پورت HDMI و پورت اترنت بیش از حد. تلفن همراه و دسکتاپ حوض می کند همان است به جز با حتی بیشتر پورت (از جمله دو صفحه نمایش و پورت که یکی از آنها می تواند به عنوان ورودی).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید