Asus ROG تلفن 3 لوازم جانبی نشت Kunai گیم پد و زره مورد از ویژگی های طرح های جدید

Asus ROG تلفن 3 است آشکار تقریبا بر ما (آن را برنامه ریزی برای فردا) و فقط به مدل های قبل از آن, این یکی را با انواع لوازم جانبی به معنای تقویت تلفن. در اینجا یک اولیه و غیر رسمی به آنها نگاه کنید.

جدید Kunai گیم پد زیر همان فلسفه اساسی همانطور که قبل از این حق آنالوگ استیک کرده و به پایین فشار دادن کلید عمل بالا. همچنین انتخاب شروع و دیگر کلیدهای کمکی باید نقل مکان کرد و به “شادی-منفی” در حالی که در سال 2019 edition آنها در اضافی گرفتن.

Kunai Case: Asur ROG Phone 3 model (left)
Kunai Case: The old 2019 model (right)

Kunai مورد: Asur ROG گوشی 3 مدل (سمت چپ) • قدیمی 2019 مدل (سمت راست)

سپس رعد و برق زره مورد که به نظر می رسد ویژگی فعال رهبری شبکه. این شبیه به انیمیشن ماتریس نمایش که Asus معرفی شده در Zephyrus G14 در اوایل این سال است.

تمام لوازم جانبی دیگر تکیه بر ROG تلفن 3 جانبی USB-C پورت برای قدرت و ارتباطات اما این مورد به نظر می رسد به ترک سمت پورت باز – شاید این طراحی شده است با NFC هر چند ما نمی توانست تصور می کردند که می تواند قدرت کافی برای بسیاری از این Led ها.

New Lightning Armor Case
The old one
AniMe Display on the Zephyrus G14

جدید رعد و برق زره مورد • * * * یکی از قدیمی • انیمیشن نمایش در Zephyrus G14

این TwinView حوض به نظر می رسد بدون تغییر – در سال گذشته اسکله دوم اضافه 120Hz نمایش این یکی احتمالا به عنوان (یا شاید 144 هرتز برای مطابقت با تلفن). این AeroActive کولر به عنوان یک طراحی جدید برای فن مشبک اما در غیر این صورت به نظر می رسد یکسان است. همانطور که می بینید هر دو لوازم جانبی اضافه کردن یک جک هدفون 3.5 mm و قابلیت RGB روشنایی.

New TwinView Dock and AeroActive Cooler
The old second screen dock
The old cooler

جدید TwinView حوض و AeroActive کولر • های قدیمی صفحه نمایش دوم بارانداز • های قدیمی کولر

Asus ROG تلفن 3 پرده برداری خواهد شد فردا اما اگر شما می خواهید یک نگاه دقیق تر در تلفن خود را, شما می توانید از این به بیرون درز ارائه. این خواهد بود که یکی از اولین گوشی های مجهز به جدید Snapdragon 865+ چیپ ست. شایعه شده است که گوشی را در واقع تبدیل به یک 144 هرتز صفحه نمایش (یک 6.59″ OLED) و بسته از 6000 میلی آمپر باتری با 30 W شارژ سریع.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید