به عنوان جهانی مبارزه با غم و اندوه غم انگیز هلیکوپتر حادثه که به کشته شدن 9 U R استاد می گوید مردان “آن را سالم به گریه.”

به عنوان جهان سوگوار زندگی از دست رفته در یک غم انگیز هلیکوپتر حوادث این هفته, Dr. Fred رابینوویتز نوشت که “عبور از هیچ گریه منطقه: روان درمانی با مردان” اطمینان مردانی که در حال مبارزه با غم و اندوه خود “آن است که سالم به گریه. مردان socialized شده اند را به نگه داشتن احساسات خود را به خود را دارند. گریه به تصویر کشیده شده است به عنوان یک ضعف برای بسیاری از مردان است. ‘Big boys don’t cry” ما بگویید ما پسران جوان. در واقعیت آن است که تسکین قادر به گریه در پاسخ به از دست دادن و درد. بهتر است برای اشک ریختن از به سعی کنید به نگه داشتن آنها را به عقب.”

بیوگرافی :
دکتر فردریک رابینوویتز یک استاد روانشناسی و دانشیار دین در دانشگاه ردلندز و یک روان درمانگر است که دارای تخصص در کار با مردان است. او در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و متخصص در این مطالعه از مردان و مردانگی و افسردگی در مردان است. دکتر رابینوویتز یکی از کلیدی معماران و نویسندگان, انجمن روانشناسی آمریکا به تازگی منتشر شده برای اولین بار-تا کنون “2018 راهنمای روانی عمل با پسران و مردان” یک پروژه از آن او بوده است و مباشر از سال 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید