سیب آنلاین-تنها WWDC آغاز و در 22 ژوئن

بازگشت در ماه مارس اپل گفت که سالانه در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) برگزار خواهد شد اما آن را نمی به اشتراک گذاری این تاریخ. در حال حاضر ما می دانیم که آن را به پا زدن کردن در 22 ژوئن.

WWDC میزبانی می شود عملا با توجه به COVID-19 همه گیر و برای اولین بار از آن خواهد شد به صورت رایگان برای توسعه دهندگان. این رویداد خواهد شد به صورت زنده از طریق اپل توسعه دهنده نرم افزار و اپل در وب سایت توسعه دهنده.

Apple's online-only WWDC kicks off on June 22

علاوه بر اعلام WWDC تاریخ اپل اعلام کرد سویفت, دانشجو, چالش های است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به نمایش گذاشتن عشق خود را از برنامه نویسی با ایجاد تعاملی صحنه در سریع زمین بازی بر روی موضوع خود را انتخاب کنید.

کسانی که علاقه مند در Swift دانشجو چالش از آن زمان تا مارس 17, 11:59 PM PDT به ارائه برنامه های خود را. برندگان چالش خواهد شد منحصر به فرد WWDC20 کت و پین تنظیم شده است. شما می توانید سر این راه برای جزئیات بیشتر در مورد چالش است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>