همراه با اعلام آن از آی فون جدید SE امروز اپل نیز نشان داد که آن شروع به گرفتن سفارشات جدید سحر و جادو صفحه کلید.

این لوازم جانبی رونمایی شد در کنار جدید سال 2020 مدل های از iPad Pro که شد رسمی در ماه گذشته. سحر و جادو صفحه کلید می تواند شما را برای $299 اگر شما 11-inch, iPad Pro یا $349 اگر شما در حال خرید برای 12.9 اینچی اپل, نرم افزار.

Apple's new Magic Keyboard for the iPad Pro is now available to order

که قطعا ارزان نیست اما شما یک “شناور منحصر به فرد طراحی” و همچنین به عنوان یک لای شیار برای اولین بار در اپل tablet keyboard. لای شیار وجود دارد چرا که با شروع iPadOS 13.4 شما در نهایت باید کامل گر پشتیبانی می کند.

سحر و جادو صفحه کلید متصل مغناطیسی و ویژگی های صاف تنظیم برای زاویه دید تا 130 درجه است. اندازه کلید دارای نور پس زمینه و یک قیچی ساز با 1mm سفر می کند. به عنوان یک اضافه شده یکی از ویژگی های امنیتی زمانی که سحر و جادو صفحه کلید متصل است و بسته iPad Pro میکروفون قطع شده.

Apple's new Magic Keyboard for the iPad Pro is now available to order

جدید سحر و جادو صفحه کلید آغاز خواهد شد و پس از رسیدن به مشتریان تحویل هفته آینده در بیش از 30 کشور و مناطق از جمله ایالات متحده ، این صفحه کلید دارای طرح بندی برای بیش از 30 زبان از جمله چینی ساده ، فرانسوی ، آلمانی ، ژاپنی و اسپانیایی.

نیز وجود دارد یک به روز رسانی Smart Keyboard Folio for iPad جدید نرم افزار در دسترس برای $179 برای 11 اینچی مدل و 199 دلار برای 12.9 اینچی دستگاه است. دانشجویان این برای $159/$179 و جدید سحر و جادو صفحه کلید برای $279/$329 (کوچک/بزرگ iPad Pro بود).

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im