اپل مکینتاش در حال حرکت به بازو-سفارشی بر اساس پردازنده های

15 سال پیش اپل انتقال با استفاده از پاور پردازنده برای کامپیوترهای اینتل و در حال حاضر ما در نقطه شروع دیگری از جمله انتقال. این شرکت قصد دارد با استفاده از خود را سفارشی طراحی تراشه های مبتنی بر ARM به جای اینتل سیلیکون است.

بلند شایعه حرکت ساخته شده رسمی امروز در آنلاین اپل WWDC. اولین مکینتاش با Apple پردازنده های کشتی خواهد شد قبل از پایان سال است. در ضمن این شرکت مشغول بازآفرینی آن برنامه به اجرای بومی در پلت فرم جدید.

Apple's Macs are moving to ARM-based custom processors

آن را نیاز به توسعه دهندگان شخص ثالث به انجام همان چیزی که هر چند به همین دلیل است که آن را راه اندازی سریع شروع برنامه برای این منظور است. آن را فراهم می کند دسترسی به اسناد و مدارک مرجع تخصصی پشتیبانی و همچنین به عنوان نسخه بتا از macOS Big Sur و Xcode متعلق به 12 و همچنین استفاده محدود از یک توسعه دهنده انتقال کیت (DTK) که متشکل از یک مک مینی در حال اجرا در اپل A12Z Bionic SoC زوج با 16GB حافظه RAM و یک 512GB SSD. این برنامه هم اکنون در دسترس است و هزینه های $500.

اپل می گوید بسیاری از توسعه دهندگان باید “به راحتی قادر به ایجاد یک برنامه است که شیپور خاموشی به بومی قدرت و عملکرد جدید مکینتاش با Apple سیلیکون در حالی که هنوز حمایت های مبتنی بر اینتل مکینتاش”. همانطور که برای انتقال از اینتل/x86 به بازوی این شرکت انتظار دارد که بسیاری از توسعه دهندگان خواهد بود قادر به دریافت برنامه های خود را مشغول به کار در چند روز. البته هنگامی که شما عامل در بارهای از بهینه سازی جدول زمانی واضح می شود دیگر. هنوز هم باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از زمان تا زمانی که اولین بازوی مک بازدید قفسه.

اپل می داند که همه برنامه های شخص ثالث خواهد بود بازنویسی شده برای ARM از گرفتن بروید پس از آن ارائه یک بازگشت به بالا راه حل در قالب رشيد 2 که به شما اجازه اجرای موجود در نرم افزار مک که نبوده است به روز شده, از جمله کسانی که با پلاگین ها.

چون مکینتاش در حال تعویض به بازوی توسعه دهندگان قادر خواهند بود به آی فون خود را و آی پد برنامه های موجود برای مکینتاش و بدون هر گونه تغییرات و کاربران آنها را از طریق فروشگاه App مک.

Apple's Macs are moving to ARM-based custom processors

اپل SoCs برای مکینتاش را به آنها بدهد “صنعت پیشرو عملکرد در هر وات و بالاتر عملکرد gpu ها” در حالی که عصبی موتور کمک خواهد کرد که توسعه دهندگان با استفاده از یادگیری ماشین و حتی بیشتر. این حرکت را نیز ایجاد یک مشترک معماری در تمام محصولات اپل, ساخت آن را به لحاظ نظری آسان تر برای توسعه دهندگان برای نوشتن و بهینه سازی نرم افزار برای کل اکوسیستم است.

macOS Big Sur, همچنین امروز اعلام کرد در حال حاضر طیف وسیعی از فن آوری های ساخته شده به کمک این انتقال و از آن خواهد شد به نسخه سیستم عامل به قدرت اول ARM مبتنی بر مکینتاش. اپل انتظار دارد انتقال از اینتل به آن طرح های سفارشی مبتنی بر ARM را حدود دو سال است. در ضمن این شرکت راه اندازی خواهد شد برخی از بیشتر مبتنی بر اینتل مکینتاش بیش از حد و می گوید آن را پشتیبانی مبتنی بر اینتل مکینتاش برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im