اپل در آینده AirPods می تواند با استفاده از نور سنسور برای نظارت بر سلامت

اپل ممکن است به دنبال برای اضافه کردن نور محیط سنسور در نسخه های آینده از آن AirPods برای نظارت بر داده ها مانند میزان اکسیژن خون و ضربان قلب.

DigiTimes گزارش می دهد که اپل به وظیفه تامین کننده آسه فن آوری برای تولید نور محیط سنسور و فرضیه است که این سنسور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر شمارش گام در سر جنبش و تفسیر ضربان قلب.

Apple's future AirPods could use light sensors for health monitoring

ما دیده ایم تکنولوژی مشابه مانند ضربان قلب سنسور در گلکسی S9 که می درخشد نور را از طریق پوست خود را و سپس اندازه گیری تغییرات در نور است که نشان دهنده بازگشت به عنوان ضربان قلب.

با این حال استفاده از این سنسور در AirPods در شکل کنونی خود اندازه و موقعیت در گوش بعید است. آنها بهتر خواهد بود مناسب به چیزی مانند بیش از گوش Powerbeats Pro.

Apple's future AirPods could use light sensors for health monitoring

اپل می تواند با استفاده از نور محیط, سنسور برای نظارت بر سطح اکسیژن خون برای ارزیابی یک فرد تناسب اندام اما این داده ها همچنین می تواند استفاده شود به فاش کردن شرایط بهداشتی مانند آپنه خواب است.

اپل در حال حاضر در حال کار برای شناسایی و جلوگیری از بیماری قلبی با استفاده از ECG عملکرد در سازمان دیده بان اپل سری 5 و شایعه شده بود تست تناسب اندام ویژگی های ردیابی برای آینده AirPods برای برخی از زمان در حال حاضر.

منبع 1 | 2 | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im