اپل بزرگتر iPad Pro با سحر و جادو صفحه کلید و وزن آن بیش از یک مک بوک ایر

اپل اعلام کرد جدید خود را سحر و جادو صفحه کلید با trackpad for the iPad Pro در ماه گذشته اما این شرکت تا کنون حاضر به فاش کردن وزن از لوازم جانبی که در حال حاضر حمل و نقل به مشتریان. ما در نهایت یک جواب با تشکر از MacRumors فروم پوستر (از طریق 9to5Mac) که سحر و جادو صفحه کلید بیش از آخر هفته. این 12.9 اینچی اپل نرم افزار و سحر و جادو صفحه کلید در وزن 3 پوند (1362 گرم) بیش از 2.8 پوند (1290 گرم) از 13-inch MacBook Air اما همان 13-inch MacBook Pro.

خیلی از بخش عمده ای از سحر و جادو صفحه کلید وجود دارد به جای زاویه دید و تعادل iPad Pro را وزن. اپل هیچوقت در اصل طرح اپل با صفحه کلید و صفحه لمسی پشتیبانی به عنوان ویژگی های کلیدی بنابراین این شرکت تا به حال به آنها اضافه میکند.

این همه که تعجب آور است که سحر و جادو صفحه کلید می افزاید: برخی از وزن قابل توجهی و فله به iPad Pro است ، بر خلاف قبلی Smart Keyboard Folio, سحر و جادو صفحه کلید در حال حاضر شامل یک شناور معلق طراحی برای مشاهده زاویه دارای نور پس زمینه صفحه کلید با قیچی سوئیچ کلید و لای شیار.

وجود دارد هنوز هم سبک تر جایگزین اگر شما به دنبال برای iPad و صفحه کلید / لای شیار دسته کوچک موسیقی جاز و شما در حال حاضر به چشم پوشیدن از iPad Pro. لاجیتک اپل در مورد صفحه کلید با لای شیار هزینه نیمی از آنجا که اپل در $149.95 و آثار آن را در ارزان تر از آی پد و آی پد هوا ، وزن ترکیب منظم اپل و لاجیتک مورد می آید در 2.49 پوند, اما شما بدیهی است که از دست دادن اندازه صفحه نمایش بزرگتر از 12.9 اینچی صفحه نمایش در iPad Pro.

Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im