اپل WWDC 2020: چه انتظار

آن را یک زن و شوهر از هفته دیر نسبت به سال گذشته اما WWDC اپل است که در اینجا – این دومین رویداد اپل در تقویم

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 تیر 1399

آن را یک زن و شوهر از هفته دیر نسبت به سال گذشته اما WWDC اپل است که در اینجا – این دومین رویداد اپل در تقویم است و همه چیز در مورد سیستم عامل جدید و نسخه های جدید مک منتشر شده است. در اینجا چیزی است که (ما فکر می کنم) در حال آمدن است.

WWDC 2020: What to expect

iOS 14

iOS 14 – در واقع ممکن است این تغییر نام داد "با iphoneos" برای مطابقت با قرص "iPadOS" – که انتظار می رود برای تغییر نگاه از صفحه اصلی است. آن را قادر خواهد ساخت لیست های مختلف مرتب سازی و فیلتر کردن گزینه های (به عنوان مثال برنامه های خوانده نشده با اطلاعیه اول).

نسخه جدید نیز ممکن است فعال کردن ویدجت صفحه اصلی. اینها به ظاهر مجزا از ویدجت است که در حال حاضر در دسترس در مرکز اطلاع رسانی. نیز وجود دارد صحبت از شخص ثالث بسته تصویر زمینه.

iMessage باید به دست آورید, ذکر, سیستم, به عنوان مثال با استفاده از @جان به اطلاع یک فرد خاص در یک چت گروهی (حتی اگر چت خاموش است). تایپ کردن نشانه توانایی حذف پیام های ارسال شده و گزینه ای برای علامت گذاری یک پیام به عنوان "خوانده نشده" دیگر شایعه ویژگی های نسخه جدید.

صفری به دست آوردن یک ساخته شده است در ترجمه از ویژگی های پادکست برنامه به روز خواهد شد با یک برای شما بخش توصیه های شخصی نیز در iOS 14 مارس را به AR برنامه (اپل گزارش شده است که در پنهان AR/هدست VR).

اپل است که مصرف آن به تناسب اندام ارائه شده به یک سطح جدید. آن ارائه خواهد شد هدایت تمرینات است که شما قادر خواهد بود برای دانلود بر روی آی فون خود را, اپل, اپل دیده بان و یا تلویزیون اپل.

شاید بزرگترین تغییر بازی از تمام ویژگی های جدید خواهد شد شخص ثالث به طور پیش فرض نرم افزار – در نهایت شما قادر خواهد بود برای تغییر که مرورگر باز می شود لینک از به عنوان مثال ایمیل های موسیقی خود را از برنامه های سرویس گیرنده پست الکترونیکی و غیره.

WWDC 2020: What to expect

iOS 14 در دسترس خواهد بود بر روی تمام گوشی های در حال اجرا در iOS 13.

watchOS 7

اپل دیده بان خواهد شد یک نگاه تازه و جدید خود را در آن صفحه نمایش. شایعات ادعا می کنند که شما خواهد بود قادر به ایجاد سازمان دیده بان چهره از عکس با استفاده از پرچم کشور یا جدید "Infograph نرم افزار" پخش خواهد شد که از ویژگی های یک tachymeter. این سیستم عامل جدید را نیز اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن watch face تنظیمات با یک دیگر.

با تمرکز جدید بر تناسب اندام, watchOS 7 اضافه خواهد شد پشتیبانی از خون و اکسیژن ردیابی (با نام مستعار SpO2). روشن نیست که سازمان دیده بان اپل مدل از آن حمایت خواهد کرد ، مرکز کنترل را از یک ضامن برای حالت خواب.

همچنین در این نسخه جدید است که انتظار می رود به همراه کنترل والدین, ویژگی های است که به شما اجازه والدین با استفاده از تلفن خود را به مدیریت فرزند را تماشا کنید. Schooltime را محدود می کند که برنامه های در دسترس هستند در ساعات خاص.

iMac و Mac OS 10.16

سال گذشته WWDC آورده مک نرم افزار جدید, در این سال تمرکز ممکن است در یک new iMac. آن را بنا به گزارش ها از ویژگی های iPad Pro-مانند طراحی یک AMD ناوی GPU و T2 امنیت تراشه. فیوژن درایو گزارش خواهد بود کاهش یافته است (در حمایت از یک راه حل SSD).

اپل تقریبا قطعا اعلام MacOS 10.16, اما ما می دانیم که اساسا هیچ چیز در مورد آن.

بازو-صفحه مکینتاش?

این حرکت شایعه شده برای در مورد زمانی که اپل طراحی آن را چیپ ست. ما به احتمال زیاد نمی بینم یک محصول به پایان رسید اما این تیم از کوپرتینو است که انتظار می رود به اعلام برنامه های بازو-صفحه مکینتاش در آینده است.

دوباره این شایعه آمده است و رفته در بسیاری از مواقع در حالی که اپل همچنان ادامه دارد و با استفاده از پردازنده اینتل پس از یک دوز از شک و تردید در اینجا مناسب است.

لوازم جانبی

شود در مواظب برای over-the-ear AirPods به عنوان به خوبی به عنوان یک "به مطلب" نسخه ای از AirPods نرم افزار مدل.

اپل AirTags انتظار می رود برای استفاده در تکنولوژی بلوتوث پشتیبانی می کند در اپل آخرین سخت افزار است که اجازه می دهد تا تلفن به تشخیص جهت نه فقط از راه دور به برچسب.

دیگر شایعات ادعا می کنند که اپل را نشان دهد HomePod 2 و جدید تلویزیون اپل (قطعا وجود یک جدید tvOS نسخه). طولانی فراموش Airpower ممکن است به ارمغان آورد را از مرده به عنوان گزارش جدید ادعا می کنند که اپل آن را کردم کار با دیده بان اپل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب