اپل دیدم قوی Q2 در چین با 225 درصد افزایش در فروش آیفون

با تشکر به رونق فروش طی ماه آوریل تا ژوئن دوره اپل شده است سریع ترین مکملهای افزایش در فروش گوشی های هوشمند در چین با یک گزارش 225 درصد افزایش نسبت به سه ماهه قبلی است. داده ها می آید از شانگهای CINNO تحقیقاتی که گزارش در مجموع 13 میلیون آیفون به خرده فروشی در این دوره و در نتیجه 62 درصد سالانه افزایش دهد.

Apple saw a strong Q2 in China with 225% increase in iPhone sales

این دستاوردهای بزرگ پس از ضعیف فروش آیفون در ماه فوریه که در آن گزارش شده بود که اپل روانه بازار تنها 500,000 گوشی در چین است. پس از فروش قوی از آی فون 11 خاص کمک کرده اند کوپرتینو جستن به عقب. آی فون جدید SE (2020) بود و دیگری قوی فروشنده و هر دو مدل دیدم سودآور تخفیف که به افزایش درخواست تجدید نظر خود را به مصرف کنندگان است.

The iPhone SE (2020) was among the best selling phones in China

آیفون SE (2020) بود و در میان بهترین فروشندگان در چین

مقابل تحقیقات نیز منتشر شده خود گزارش که در آن یافت می شود اپل موفق 7.4 میلیون کانال فروش برای اپل در ماه آوریل تا ژوئن دوره است. این مقدار به 32 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. این تعداد آیفون های فروخته شده برای اپل-فروشندگان مجاز. هنوز Huawei شد فراری رهبر در Q2 با آن 36.6 میلیون کانال فروش و به دنبال آن دیگر کلید چینی بازیکنان Asus vivo و Xiaomi. در ضمن کل بازار چین را دیدم 17 درصد کاهش فروش در طول دوره.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes