اپل گزارش شده است که تاخیر در تولید انبوه آن در آینده آیفون 12 گوشی حدود یک ماه است. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که تاثیر coronavirus همه گیر در سراسر زنجیره تامین و تولید مختل آی فون اپل 12 تولید انبوه برنامه های. شایعات نشان می دهد اپل را معرفی چهار مدل های آی فون جدید بعد از این سال همه با 5.4-, 6.1-یا 6.7 اینچ OLED صفحه نمایش.

اپل به طور معمول جلوه سالانه خود را از آی فون تازه در ماه سپتامبر آغاز می شود و حمل و نقل دستگاه های قبل از پایان ماه. آی فون ساز قادر به انجام این لطف را به صورت انبوه تولید بیش از ماه های تابستان اجازه می دهد این شرکت به سرعت کشتی دستگاه به خرده فروشان پس از این گوشی به طور رسمی پرده برداری کرد.

شایعه تولید انبوه تاخیر ممکن است تاثیر مستقیم در زمانی که اپل راه اندازی آیفون, 12 ، وال استریت ژورنال گزارش می دهد که اپل هنوز هم تولید جدید اپل در ماه های ژوئیه تا سپتامبر اما تولید انبوه تاخیر می تواند به این معنی ما را ببینید کمبود از گوشی های جدید بعد از این سال.

اپل را تجربه کرده است آیفون تولید تاخیر قبل از. آیفون X اعلام شد در کنار آی فون 8 در ماه سپتامبر 2017, اما آن وارد نیست در فروشگاه ها تا ماه نوامبر به لطف برخی از مسائل مربوط به تولید. آی فون اپل XR نیز اعلام کرد در ماه سپتامبر 2018 و آمار فروشگاه در ماه اکتبر پس از گزارش ها حاکی از اپل بود که با داشتن مسائل با صفحه نمایش ال سی دی تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im