اپل کینه علیه دکمه فیزیکی به خصوص آنهایی را که تا فضای بیش از حد. این شرکت با ثبت اختراع است که به توصیف طراحی یک “جمع و جور pivoting دستگاه ورودی” که به طور قابل توجهی کاهش حجم داخلی که یک دکمه می گیرد.

آن را نه تنها صرفه جویی در فضا گرچه این مکانیزم می تواند ارائه برنامه ریزی بازخورد. چنین دکمه می تواند مختلف ارائه بازخورد لمسی پیکربندی شده توسط نرم افزار و نیز نیروی حساس است.

ثبت اختراع به آیفون دکمه قدرت به عنوان مثال به طوری که به احتمال زیاد برای اولین بار مورد استفاده, اما این دستگاه ها می توانید استفاده های دیگر نیز هست. به جای فقط دکمه, این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت پستی و همچنین (و آی فون یکی از کسانی که در کنار آن نیز هست). وجود دارد بسیاری از کاربردهای بالقوه بیش از حد می گویند فوق العاده نازک صفحه کلید پوشش برای اپل.

Apple patents a way to make buttons thinner while providing programmable feedback

ثبت اختراع می رود به جزئیات مشقت بار این عملیات اما در واقع مکانیزمی است که شبیه به یک بلندگو – الکتریکی سیم پیچ در اطراف یک آهنربای دائمی است. زمانی که قدرت اعمال آن را به حرکت آهنربا ارائه بازخورد لمسی.

آهنربا خود را حرکت نمی کند از حد – فقط 10 میکرون یا 0.01 mm – اما که به اندازه کافی. نیز وجود دارد یک سنسور فشار در پایین برای ثبت نام پرس (و نیروی مطبوعات و همچنین).

اپل در حال حاضر تبدیل دکمه صفحه اصلی را بر روی آی فون به یک ثابت سنسور خازنی که متکی به Taptic Engine به ارائه “بر” احساس. همین کار را برای touchpads بر روی مک بوک. کسانی که ثابت هستند هر چند که این مکانیسم جدید حرکت خواهد کرد با این حال کمی که ممکن است تأثیر عمده ای بر رئالیسم “کلیک کنید”.

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de